Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Гороскоп на 21 липня 2021 року для усіх знаків Зодіаку

День, коли зірки рекомендують людям подумати про душу: можна читати відповідну літературу, перебувати в спокої і самоті, інформує ТСН.

Через підвищену емоційність та вразливість люди стають надмірно образливими, внаслідок чого можуть і самі образити інших: не варто таїти лють, також не можна сваритися, оскільки примирення, швидше за все, виявиться тривалим і складним.

Гороскоп на 21 липня для Овнів

Варто на час забути про роботу і зосередитися на інших — нематеріальних — життєвих сферах: наприклад, згадати про те, що останнім часом ви занадто мало уваги приділяли коханій людині.

Гороскоп на 21 липня для Тельців

Необхідно ретельно стежити за тим, що говорите і навіть думаєте: спалах гніву або злості, можливий у цей день, негативно вплине на взаємини з людьми — як рідними, так і просто знайомими.

Гороскоп на 21 липня для Близнят

День, коли можна займатися роботою над власними помилками і пошуком правильної відповіді на важливе життєве запитання: головне, поставити його собі — точніше, своїй підсвідомості — і відповідь обов'язково прийде.

Гороскоп на 21 липня для Раків

Енергії, яку відпустить вам в цей день Всесвіт, з лишком вистачить на будь-які — найскладніші та відповідальні — професійні проєкти, тому важливо не ледарювати — під лежачий камінь вода не потече.

Гороскоп на 21 липня для Левів

Не соромтеся показувати свою доброту людям, які вас оточують: насправді ви зовсім не такий байдужа і зарозуміла людина, якою чомусь хочете здаватися, тому варто відкрити своє справжнє обличчя.

Гороскоп на 21 липня для Дів

День, коли важливо уникати занадто близького контакту з людьми: велика ймовірність того, що — слово за слово — спливе давня образа, яка призведе до чергової — тривалої — сварки, інформує ТСН.

Гороскоп на 21 липня для Терезів

Зірки подарують можливість виправити помилку, зроблену деякий час тому: обставини несподівано складуться таким чином, що стане зрозуміло, яким чином вийти з давньої — неприємної — ситуації.

Гороскоп на 21 липня для Скорпіонів

Новий погляд на одного зі знайомих дозволить вивести взаємини з ним на інший — ближчий — рівень: якщо раніше він був одним з багатьох, хто вас оточує, то тепер стане одним з найкращих друзів.

Гороскоп на 21 липня для Стрільців

Самокритикою, на яку вас потягне в цей день, необхідно займатися в міру: важливо пам'ятати, що немає людей, які прожили б своє життя без помилок — головне, визнати свою провину і більше так не чинити.

Гороскоп на 21 липня для Козорогів

День, коли дуже важливо приділити увагу близьким людям: потребуючи його, вони, тим не менш, не скажуть про це вголос — чекатимуть, коли ви здогадаєтеся самі, так що не варто з цим тягнути.

Гороскоп на 21 липня для Водоліїв

Намагайтеся очиститися як зовні, так і внутрішньо: потрібно перепросити, якщо ви винні, відвідати лазню або сауну, прийняти ванну, влаштувати прибирання в квартирі, викинувши все, що віджило свій вік.

Гороскоп на 21 липня для Риб

Вільний час, навіть якщо його буде зовсім небагато, необхідно присвятити відпочинку: бажано погуляти на свіжому повітрі, спілкуванню мобільним телефоном, подивитися улюблене кіно або серіал.

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.