Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Гороскоп на 28 вересня 2021 року для усіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 28 вересня 2021 року. 

Гороскоп на 28 вересня для Овна

День вельми сприятливий для спокійного відпочинку, наведення порядку в будинку, роздумів, спілкування з близькими людьми. У відносинах з оточуючими - гармонія і довіра. Влаштуйте сьогодні маленьке сімейне свято - і спогади про нього ще довго не покинуть вас.

Гороскоп на 28 вересня для Тельця

День несе подвійну характеристику. Вірогідні несподіваний конфлікт або проблема, пов'язана з минулими боргами, невиконаними зобов'язаннями або допущеними промахами. Розраховуйте на допомогу друзів, інакше ймовірність успішного результату буде близька до нуля. Бути може, події найближчим часом будуть розвиватися не зовсім так, як ви цього хотіли. На жаль, вплинути на їх хід вам навряд чи вдасться.

Гороскоп на 28 вересня для Близнюка

Напружений день. Ймовірно, події будуть розвиватися не зовсім так, як ви планували. Несподівана звістка або сварка з близькою людиною може змішати всі плани. Ви зможете переломити негативні тенденції дня, якщо суб'єктивні оцінки не затьмарять реальний стан справ. Потрібна обережність і виваженість у спілкуванні.

Гороскоп на 28 вересня для Рака

Присвятіть день справам, пов'язаним з сім'єю, будинком. Не вступайте в сімейні конфлікти. Приділіть особливу увагу дітям та їх здоров'ю. День сприятливий для важливих покупок і придбань.

Гороскоп на 28 вересня для Лева

Сприятливий день, однак, не слід пускатися в любовні авантюри, займатися ризикованими підприємствами або намагатися змінити вже давно сформовані відносини. Приймайте з радістю те, що дає вам життя, і не претендуйте на більше. Хороший день для заняття спортом, спілкування, укладення шлюбу. Не виключено, що сьогодні жінок-Левів чекають нові цікаві знайомства. Чоловікам-Левам в цей день потрібно бути ближче до народу: зірки сприяють колективному проведення часу і спільним заходам.

Гороскоп на 28 вересня для Діви

День несе подвійну характеристику. В першу половину дня на душі у вас буде світло і радісно. Цей час сприятливий для планування подорожей і відпочинку. У другій половині дня можливі неприємні новини, які зможуть вивести вас з рівноваги, змінивши настрій або самопочуття в гіршу сторону. Найімовірніше, цей день запам'ятається вам як день значних коригувань довгострокових життєвих планів, пов'язаних або з отриманням нового місця, або з новою роботою.

Гороскоп на 28 вересня для для Терезів

Несприятливий день, пов'язаний з переслідуванням, зіткненням з агресією. Сильні емоції або сторонній вплив можуть повністю опанувати вами. Щоб виключити помилки, рекомендується обережність, розсудливість, стриманість. Уникайте темряви, нових знайомств і галасливих компаній. Ймовірно, ввечері домашні клопоти заберуть все ваше час.

Гороскоп на 28 вересня для Скорпіона

Якщо в попередні дні ви вберегли себе від зухвалості і категоричності, то зумієте по-новому поглянути на минулі події і зробити правильні висновки. З повним правом ви можете сьогодні відпочивати. Жінкам-Скорпіонам рекомендується не залишати нереалізованими сильні пориви душі. Цілком і повністю віддавайтеся охопило вас почуття. Імовірність нових цікавих знайомств в недалекому майбутньому може привести до стійких і надійним відносинам.

Гороскоп на 28 вересня для Стрільця

Сьогодні зірки не сприяють поїздкам, оскільки можливі всякого роду катастрофи. Вірогідні несподівана звістка або проблема, пов'язані з невиконаним зобов'язань.

Гороскоп на 28 вересня для Козерога

Сприятливий день. Пройде під знаком милосердя, любові і прощення. Хороший день для заняття спортом, фізичних вправ, спілкування, укладення шлюбу, зачаття. У другій половині дня можливі несподівані звістки.

Гороскоп на 28 вересня для Водолія

Цей день може визначити хід ваших справ до кінця року. Він покаже, наскільки найближчим часом зміняться ваші плани і як можуть розвиватися події. Ваша здатність до аналізу і унікальний дар передбачення допоможуть вам точно визначити цілі і тактику поведінки. Сприятливий день для пошуку втрачених речей, встановлення перерваних зв'язків

Гороскоп на 28 вересня для Риб

Вихідний день присвятіть тільки відпочинку. Рекомендується відвідування басейну разом з дітьми, прогулянки в лісі, туристичні поїздки. Якщо ви знайдете в собі сили відмовитися від турбот і проблем, то відчуєте прилив сил. Цей день має до романтичних пригод. Однак, цілком віддаючись охопив вас почуття, не забувайте про свої обов'язки.

Читати також