Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Гороскоп на 29 вересня 2021 року для всіх знаків Зодіаку

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

Гороскоп на сьогодні, 29 вересня 2021-го ку для кожного знака Зодіаку. 

Гороскоп на 29 вересня 2021 року Овен 
 
Хороший день для романтичних зустрічей, ви будете сексуальні й магнетичні. Взаєморозуміння між статями буде відмінне. День гарний для початку відносин. Ймовірно сприятливе вирішення якогось питання. 
 
Гороскоп на 29 вересня 2021 року Телець 
 
Чудовий день для вирішення будь-яких питань, для будь-яких справ. Можливі приємні контакти. Дуже вдалий день для покупок, торгівлі, догляду за волоссям і косметичних процедур. Сьогодні можна непогано розважитися і провести романтичне побачення.

Гороскоп на 29 вересня 2021 року Близнюки 
 
Чудовий день для догляду за нігтями і волоссям, для початку занять фітнесом з метою поліпшення форми ніг. Гарний час для того, щоб зробити вибір супутника життя. У прийнятті рішення керуйтеся здоровим глуздом. 
 
Гороскоп на 29 вересня 2021 року Рак 
 
Можливо, хтось із друзів або знайомих захоче скористатися вашою добротою. Не давайте грошей у борг, не займайтеся благодійністю і не доручати за інших.

Гороскоп на 29 вересня 2021 року Лев 
 
Це прекрасний день для покупок, в тому числі і техніки. Все буде складатися легко, справи будуть сперечатися. Ваше красномовство вам стане в нагоді. День вдалий для зустрічі з друзями, для збору потрібної інформації. 
 
Гороскоп на 29 вересня 2021 року Діва 
 
Загостриться інтуїція, тому прислухайтеся до її порад. День гарний для походу в гості, зустрічі гостей, для серйозних покупок в будинок і подарунків дітям. Не соромтеся виявляти позитивні почуття.

Гороскоп на 29 вересня 2021 року Терези 
 
Чудовий день для спілкування і обміну інформацією. Будьте більш чутливі до бажань інших, це допоможе вам встановити довірчі відносини з колегами і сусідами. День гарний для поїздок і торгівлі. 
 
Гороскоп на 29 вересня 2021 року Скорпіон
 
 
Вашої винахідливості і рішучості сьогодні можна позаздрити. В голову будуть приходити швидкі оригінальні рішення, які можна буде тут же втілити в життя. Не перевантажуйте нервову систему.

Гороскоп на 29 вересня 2021 року Стрілець 
 
У цей день утримайтеся від придбання матеріальних цінностей, краще зверніться до молитви і цінностям духовним. Будьте обережні з технікою, обмежте своє спілкування, можуть проявитися енергетичні вампіри. 
 
Гороскоп на 29 вересня 2021 року Козеріг 
 
Ваше протистояння з представників протилежної статі ні до чого , це буде виглядати не зовсім красиво. Можливо, ви просто упереджено ставитеся до кого-то. Проявіть великодушність, і все владнається.

Гороскоп на 29 вересня 2021 року Водолій 
 
У цей день краще відмовитися від будь-яких нововведень, не можна застудитися, так як можна захворіти. Будуть вдало складатися відносини, а ви будете сьогодні привабливі. Спілкування піде на користь. 
 
Гороскоп на 29 вересня 2021 року Риби 
 
Можливо раптове знайомство, яке буде приємним, але недовгим. Справи, розпочаті сьогодні, навряд чи можуть бути доведені до кінця. День гарний для інтелектуальних занять, колективної творчості.

Читати також