Рівне Медіа

Гороскоп на 5 серпня для всіх знаків Зодіаку

Фото - відкриті джерела

Неоднозначний день, який, з одного боку, сприяє безтурботному настрою, а з іншого — закликає бути насторожі, інформує ТСН.

На цей час можна планувати будь-які святкові заходи — від дня народження до весілля, головне, в будь-якому разі не втрачати контроль над ситуацією, в іншому разі щось може піти не так і емоційний сплеск обернеться розчаруванням.

Гороскоп на 5 серпня для Овнів

Намагайтеся звести до мінімуму будь-яке, навіть незначне, фізичне навантаження — щоб уникнути травми не варто займатися спортом, піднімати тяжкості і робити різкі рухи

Гороскоп на 5 серпня для Тельців

Рішення важливих питань, навіть якщо вам буде здаватися, що вони вимагають негайного і невідкладного втручання, краще відкласти — насправді вони цілком можуть почекати

Гороскоп на 5 серпня для Близнят

Перепади настрою, властиві вам цього дня, зроблять вашу і без того неоднозначну натуру складною подвійно — щоб не посваритися з оточенням, бажано звести спілкування з ним до мінімуму.

Гороскоп на 5 серпня для Раків

Запорука успіху в цей день — прямолінійний рух до мети, яку ви собі поставили: метання з боку в бік і вже тим більше "крок вперед і два назад" очікуваного результату не дадуть.

Гороскоп на 5 серпня для Левів

Будь-яка мета — як професійна, так і особиста — цього дня досягається тільки чесним шляхом — брехня і підтасовування фактів, можливо, і дозволять домогтися свого, але з часом правда все одно вийде назовні.

Гороскоп на 5 серпня для Дів

Поповнити запас пересохлої до цього часу позитивної енергії, можна спілкуючись з тими, у кого її завжди в надлишку, — насамперед маленькими дітьми і улюбленими домашніми тваринами.

Гороскоп на 5 серпня для Терезів

Не нацвдаліший день для реалізації нових проєктів — все спочатку піде не так, як було задумано, тому від хорошої ідеї доведеться відмовитися, краще довести до ладу вже розпочаті, але не закінчені справи.

Гороскоп на 5 серпня для Скорпіонів

Сьогодні необхідно діяти відповідно до відомого прислів'я про те, що порятунок потопельників — справа рук самих потопельників: хочете свята? Організуйте його собі самі, це не так складно, як здається.

Гороскоп на 5 серпня для Стрільців

Робота над новим проєктом, про який ви давно мріяли, але не знали, з якого боку до нього підступитися, повинна початися з першого — нехай і невеликого — кроку, пам'ятайте, що дорогу осилить той, хто йде.

Гороскоп на 5 серпня для Козорогів

День, коли необхідно ретельно стримувати свої негативні емоції — з такою закритою і стриманою людиною, як ви, вони, будучи випущеними назовні, можуть зіграти злий жарт.

Гороскоп на 5 серпня для Водоліїв

На пропозицію руки і серця, яка можлива сьогодні, бажано відповісти згодою — стосунки, які зав'язалися в цей час, обіцяють бути не тільки тривалими, але і щасливими.

Гороскоп на 5 серпня для Риб

Будь-які ділові контракти і угоди, над підготовкою яких ви будете працювати в цей день, обіцяють принести солідні дивіденди — правда, відстрочені за часом, так що доведеться потерпіти.

Читати також