Рівне Медіа

Гороскоп на 6 травня 2021 року для усіх знаків Зодіаку

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

День буде відзначений недоліком енергії, необхідної для роботи і особистого життя. 

Сили сьогодні рекомендується економити, займаючись тільки найважливішими справами, інші ж краще відкласти на потім. Важливо також якомога менше спілкуватися з оточенням, яке може забирати масу сил і уваги.

Овен (21.03 — 20.04)

Не варто втручатися в чужі справи, якщо, звичайно, ви не хочете, щоб хтось безцеремонно вліз у ваші власні: вчиняйте з іншими так, як хочете, щоб вони чинили з вами.

Телець (21.04 — 21.05)

З грошима сьогодні важливо поводитися дуже обережно: катастроф у цьому сенсі, на щастя, не передбачається, але водночас все-таки бажано увімкнути режим розумної економії і не витрачатися на зайве.

Близнята (22.05 — 21.06)

День, коли навіть найяскравішим особистостям не варто виділятися з загальної маси: можливо, вам здасться, що ви гідні загальної уваги і похвали, але все може скластися з точністю до навпаки.

Рак (22.06 — 22.07)

Спокійний у всіх сенсах день, який без будь-яких значних подій може навіть здатися нудним, але насправді це прекрасна можливість відпочити від роботи і хвилювань.

Лев (23.07 — 21.08)

Отримати відповідь на важливе запитання, яке давно не виходить вирішити, можна буде уві сні: головне, прокинувшись, згадати і правильно витлумачити все, що ви побачите в "нічному кіно".

Діва (22.08 — 23.09)

День сприятливий для занять вашою улюбленою справою — наведенням чистоти і ладу в навколишньому просторі: передусім це стосується робочих документів і власного житла.

Терези (24.09 — 23.10)

Лінощі і апатію, які раптово здолали вас, необхідно буде придушувати усіма можливими способами, в іншому разі ризикуєте вибитися зі складеного раніше графіка — як робочого, так і побутового.

Скорпіон (24.10 — 22.11)

Не варто нікого вчити життя, також небажано уникати зарозумілого ставлення до людей. які оточують вас, — такий стиль поведінки може призвести до виникнення серйозного і тривалого конфлікту.

Стрілець (23.11 — 21.12)

Не варто ставати до реалізації нових проєктів — сприятливий час для них поки що не настав, краще зосередитися на рутинних домашніх клопотах, які за вас ніхто не здолає.

Козоріг (22.12 — 20.01)

День не підходить для ентузіазму і активності: перш ніж починати працювати з потрійною швидкістю — до того ж як на роботі, так і вдома — треба трохи перечекати, можливо, необхідність в ній відпаде.

Водолій (21.01 — 18.02)

Тим, хто не знає, чим себе зайняти, зірки рекомендують приділити час своєму хобі — саме сьогодні вдасться не тільки отримати від цього заняття задоволення, але і створити щось як красиве, так і корисне в господарстві.

Риби (19.02 — 20.03)

Важливо нікого не обговорювати, і вже тим більше не засуджувати: навряд чи ви самі можете похвалитися тим, що є прикладом для наслідування, а отже, не маєте морального права шукати смітинку в чужому оці.

Читати також