Рівне Медіа

Гороскоп на 9 квітня для усіх знаків Зодіаку

Для кого цей день буде вдалим, а кому варто остерігатись необдуманих рішень - гороскоп на 9 квітня 2021 року для усіх знаків Зодіаку.

Козеріг

День носить суперечливий характер. Сплеск емоцій, який вас охопить, буде викликаний невмінням розслабитися. Можливо спілкування з родичами буде мати довготривалі несприятливі наслідки. У розмові з ними постарайтеся уникнути відповідної відвертості. Проявіть стриманість.

Водолій

Несприятливий день. Не виключено, що ваші дії сьогодні прийдуть в суперечність із загальноприйнятими засадами і нормами. Через необережні висловлюваня або зайву категоричність ви не знайдете розуміння з близькими людьми. Уважніше поставтеся до свого здоров'я, особливо, до якості харчування. 

Риби

День символізує гармонію і рівновагу. Ви зможете навести порядок в своїх почуттях, стати більш оптимістичними. Цей день краще провести на дачі, де завжди є чим зайнятися. Можете задуматися про нові справи або відпустку, але краще не починати грандіозних проектів, так як ймовірне погіршення фінансового становища і суспільно-політичної ситуації.

Овен

Складний період. День несприятливий для активних дій у сфері професійної діяльності та справ, що вимагають фінансових вкладень. Невирішені проблеми у відносинах з партнерами або близькою людиною будуть потребувати часу і сил, ділові зустрічі не принесуть бажаних результатів. Будьте уважні при роботі з діловими паперами і при оформленні документів.

Телець

Ймовірні проблеми з родичами або близькими друзями. Постарайтеся діяти більш обдумано, в суперечках беріть верх не за рахунок емоцій, а внаслідок розумного підходу і логічних доказів. Закріпитеся на досягнутих позиціях. День гарний для укладення шлюбу, гармонійних подружніх відносин, розваг, сублімації статевої енергії. Жінки-Тельці повинні звернути увагу на своє здоров'я. Відпочинок, прогулянка, перемикання на позитивні емоції стануть найкращими ліками.

Близнюки

Можливі проблеми з родичами, близькими друзями або легкі сварки з коханою людиною через кошти або ревнощі. Збережіть гнучкість і самоконтроль, і відносини знову стануть конструктивними. Постарайтеся діяти більш обдумано, в суперечках беріть верх не за рахунок емоцій, а внаслідок розумного підходу і логічних доказів. Комерційні поїздки або покупки небажані, так як складуться найбільш руйнівним чином.

Рак

Робота почне приносити результати. Але працювати доведеться багато. Ви помітите прогрес у всьому. Існує можливість здійснення мрії. Симпатії оточуючих на вашому боці, якщо ви будете діяти м'яко і ненав'язливо. Велика небезпека перевтоми. Слідкуйте за станом серцево-судинної системи.

Лев

Сьогодні не варто будувати грандіозні плани. День не підходить для активних дій у професійній сфері. Невирішені проблеми із оточенням можуть викликати гнів. Виявіть стриманість, інакше ваша внутрішня енергія нашкодить близьким людям.

Діва

День носить суперечливий характер. Сплеск емоцій, який вас охопить, буде викликаний невмінням розслабитися. Небагатослівність і вміння аналізувати події та почуття - умови збереження гармонії у відносинах з оточуючими. Якщо у вас є можливість усамітнитися, скористайтеся нею. Розібравшись в своїх почуттях і думках, можна планувати стратегію і тактику своєї поведінки.

Терези

Несприятливий день для сімейного відпочинку і будь-яких контактів. Вірогідні сварки, непорозуміння, образи і обмани. Рекомендується усамітнення. Якщо для цього не буде можливості, то постарайтеся зберегти гнучкість у відносинах і самовладання. Слідкуйте за своїми словами. В іншому випадку вас можуть неправильно зрозуміти.

Скорпіон

Закінчується період випробувань. Ваші дії можуть принести відчутний позитивний результат. Почуття і емоційне життя стануть багатшими, а думки конкретніші. Варто очікувати успіху в усіх починаннях. Цей день краще провести на дачі, сприятлива фізична активність.

Стрілець

Сьогодні постарайтеся діяти більш обдумано - в суперечках беріть верх не за рахунок емоцій, а внаслідок розумного підходу до проблем, здорового глузду і логічних доказів. Перешкоди на шляху можуть відкрити ваші приховані внутрішні резерви, і тоді вам по плечу стане будь-який подвиг.

Читати також