Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"Готуємось відбивати свої території": показали вишкіл рівненських нацгвардійців перед наступом

Рівненські бійці Національної гвардії України проходять злагодження у рамках підготовки до наступу на ворожі позиції. Працюють, зокрема, і з новою зброєю, яка надходить у підрозділи, розповів Суспільному заступник командира частини Андрій Стахів.

Тренують нацгвардійці моральний дух і стресостійкість, вдосконалюють навички з вогневої підготовки, військово-інженерної справи, тактичної медицини, аеророзвідки.

«Всі повинні пройти тактичну, медичну підготовку, навчитися користуватися новітньою зброєю, яка надходить в підрозділи. Війна не стоїть на місці, щодня рухається вперед, все змінюється. Якщо спочатку ми готувалися до глухої оборони, то зараз більший акцент йде на наступ, готуємося відбивати наші території», — каже заступник командира частини Андрій Стахів.

За словами гвардійця на позивний Смок, мета бойового злагодження – ефективна командна робота.

«Злагодження передбачає комунікацію і взаємодію цілого підрозділу, особливо в умовах виконання службово-бойових завдань. Як на мене, це найголовніше у війську, адже якщо немає діалогу між бійцями, то це неефективний підрозділ», – підсумовує гвардієць.

Читати також

23.09.2023 Презенти від військових та майстер-класи: у Костополі відбувся благодійний мистецький вікенд

22 вересня до Дня миру і Дня позашкілля працівники та вихованці закладу організували благодійний мистецький вікенд "Діти прагнуть миру". Метою якого було зібрати кошти для купівлі квадрокоптера DJI Mavic 3 для групи Окремого центру спеціальних операцій "Захід" в якій несе службу працівник закладу Дмитро Козоровський. Гості заходу мали можливість долучитися до різноманітних майстер-класів: бісероплетіння, виготовлення фігурок із сіна, паперопластики, розпису гіпсових фігурок, оздоблення імбирних пряників, виготовлення еко-сумок. Кожен міг придбати домашню випічку, напої, сувеніри ручної роботи і презенти від військових. Спільними зусиллями було зібрано близько 25 тисяч гривень.