Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Графіки можуть бути не дотримані: на Рівненщині вводять екстрені відключення світла

На Рівненщині запроваджують екстрені відключення електроенергії. 

Тож попередньо оприлюднені графіки планових відключень можуть бути не дотримані. 

Про це повідомляє пресслужба "Рівнеобленерго". 

- ПрАТ «Рівнеобленерго», виходячи з лімітів споживання, доведених на Рівненщину диспетчерами НЕК «Укренерго» та суттєвим перевантаженням електромереж, змушене запровадити ЕКСТРЕНІ відключення електроенергії. Попередньо оприлюднені графіки планових відключень можуть бути не дотримані.

Екстренні відключення запроваджуються для стабілізації енергосистеми області та попередження виходу з ладу електромереж та обладнання, ремонт яких призведе до значно триваліших перерв у електропостачанні, - йдеться у повідомленні. 

Читати також

04.02.2023 У Рівному до ЦНАПіВ прийшли бажаючі записатись до лав «Гвардії наступу»

"Для зручності жителів області домовилися, щоб ЦНАПи працювали без вихідних, у суботу та неділю. Там чекатимуть мотивованих жителів Рівненщини та прийматимуть заявки на вступ до штурмових бригад. Їх, нагадаю, є вісім", - повідомив перший заступник голови ОДА Сергій Подолін , який поспілкувався із працівниками. Наразі такі заявки приймають 5 Центрів надання адміністративних послуг області: м-н Просвіти, 2, м. Рівне; вул. Соборна, 195 м.Рівне; м-н Будівельників, буд. 25/1, приміщення 104, м. Вараш; вул. Замкова, 4, м. Дубно; вул. Демократична, 46, м. Сарни. Також подати заявку можна через сайт "Гвардії наступу".