Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Громада на Рівненщині завтра зустрічатиме тіло Героя: мешканців просять утворити "живий коридор"

На Рівненщину завтра, 15 червня, привезуть тіло загиблого воїна Гавули Олександра Михайловича.

Про це повідомили на сторінці Млинівської селищної ради.

Орієнтовно з 10 год. до 10.30 тіло Героя буде транспортуватися до домівки в селі Ужинець.

"Зустріньмо Героя з шаною живим коридором з початку села Ужинець по центральній вулиці Вереснева до його будинку. Попрощатися з Олександром Михайловичем можна об 11 годині біля його домівки в с. Ужинець. Чин похорону відбудеться у церкві Різдва Пресвятої Богородиці в Ужинці орієнтовно о 12 годині", - йдеться у повідомленні.

Читати також

03.07.2022 "Верес" презентував проекти ігрової форми на новий сезон

Наголошується, що перші два комплекти форми будуть виконані із використанням у дизайні елементів у стилі «мілітарі» - на знак подяки воїнам Збройних сил України. Резервний комплект форми міститиме зображення вовка - як символа народного клубу. - Головне завдання, яке ми намагалися реалізувати - щоб форма усіх команд нашого клубу чітко асоціювалася з Вересом. Це впізнаваність. Дякуємо дирекції нашого технічного партнера Kelme, які пообіцяли виготовити такі комплекти форми до початку нового сезону. Друге - ми намагалися висловити у цій формі наше ставлення до війни. І висловити подяку таким чином усім нашим захисникам. І третє - ця форма має допомогти нам перейти від витратної до дохідної частини. А саме - реалізації футболок серед вболівальників. - розповів віцепрезидент народного клубу Верес Михайло Волинець.

03.07.2022 Білоруські військові вчаться зводити понтонні переправи біля кордону з Рівненщиною

- На Волинському та Поліському напрямках підрозділи збройних сил республіки білорусь на ротаційній основі продовжують виконувати завдання з прикриття білорусько-українського кордону в прикордонних районах Брестської та Гомельської областей. Проводяться тренування з наведення понтонних переправ, - йдеться у повідомленні. Разом з тим, наголошується, що ознак формування наступальних угруповань противника не виявлено.