Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Громада ПЦУ пікетувала Рівненську ОДА

Фото Горинь.інфо

Громада ПЦУ села Рясники пікетувала у середу Рівненську ОДА. Про стало відомо сьогодні під час брифінгу облдержадміністрації. 

За словами першого заступника голови ОДА Сергія Подоліна, зокрема пікетувальнкии нарікали на те, що не виконуються розпорядження голови облдержадміністрації про почергове здійснення богослужінь у місцевому храмі. 

"З ними зустрічався мій колега профільний заступник Сергій Гемберг. Було прийнято рішення про звернення і направлення його до обласної ради про прийняття історичної пам'ятки, церкви 1911 року, у обласну власність. У нас уже є попередня домовленість. А далі вже будуть певні дії, пов'язані з утриманням та організацією богослужінь. Окремо громада також звернеться з цим питанням до обласної ради", - каже Сергій Подолін. 

Нагадаємо, що громада села Рясники вирішила перейти під юрисдикцію Київського патріархату ще сім років тому. Відтоді відбулось вже кілька судів. Було прийнято рішення про почергове богослужіння в Свято-Покровському храмі, але нині цього не дотримуються. 

Читати також