Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Громадська організація «Рівне Разом» подарувала діткам з особливими потребами свято безкоштовних атракціонів у луна-парку «На Щасливому»

Незабутні емоції, приємні посмішки, радість в очах і багато безкоштовних атракціонів. Саме таким запам’ятається 13 жовтня маленьким рівнянам та рівнянкам з особливими потребами і членам їхніх сімей.

Вже традиційно, напередодні Покрови та  свята мікрорайону «На Щасливому» представники громадської організації «Рівне Разом»  дарують дітям з особливими потребами та вихованцям спеціалізованих навчально-виховних закладів святковий настрій.

Минулого року в такому ж самому форматі проходило свято. «На Щасливе» приїхав луна-парк. Надихнувшись минулорічними емоціями, ми в громадській організації «Рівне Разом» прийняли рішення і надалі продовжувати організовувати таку акцію. Слава Богу, порадувала погода і дітки мають змогу відпочити та безкоштовно покататись на гірках», - розповіла голова ГО «Рівне Разом» Світлана Марчук.

Мама двадцятирічного Антона Марія вперше завітала зі своїм сином на подібне свято. Однак, не вперше бере участь у заходах для дітей з особливими потребами, які організовує ГО «Рівне Разом».

    «Нам довелося побувати на одному із свят, яке організувала представниця команди  «Рівне Разом» Катерина Марчук. Тоді вони проходило в МПК «Текстильник». Мій Антон лишився дуже задоволеним. Знаєте, завдяки таким громадським ініціативам і людям ми разом змінюємо ставлення до дітей з особливими потребами. Я відчуваю, що в місті ситуація змінюється на краще. Я спокійно можу пройтись вулицею зі своїм сином і ніхто на нас не буде показувати пальцем. Тому, дякую організаторам і усім небайдужим до наших сімей», - розповіла пані Марія.

Катерина Марчук наголошує на тому, що організація таких заходів від ГО «Рівне Разом», - один із напрямків, який зафіксований у статуті організації також не забувають про таких рівнян і представники депутатського корпусу Рівнеради від  команди «Рівне Разом».

«Ми це робили, робимо і будемо робити! Дуже хочеться таким діткам і їхнім сім’ям принести в їхнє життя побільше радості, приємних емоцій. Думаю, нам це вдається. Сьогодні тут присутні вихованці Олександрійського реабілітаційного центру, дітки з вадами слуху, з обмеженими можливостями. Також Віктор Шакирзян і вся наша команда запрошували на свято вихованців закладів «Особлива дитина». Окрім того, вперше цьогоріч присутні на святі і дітлахи з Квасилова», - поділилась Катерина Марчук.

Читати також