Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Гроші таки будуть: на "Авангард" у Рівному спрямують ще 100 мільйонів

Президент "Вереса" Іван Надєїн розповів, що держава виділить 100 мільйонів гривень на закінчення реконструкції "Авангард" у Рівному. Кошти мають надійти до кінця поточного місяця. Про це інформує Tribuna.com.

Це дозволить вже навесні проводити матчі на головній спортивній арені Рівного.

– Залишиться дофінансувати 50-60 мільйонів. Але й виділених [на сьогодні] коштів вистачить, щоб закінчити більшість робіт, - зазначив Іван Надєїн.

Перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін, у свою чергу, заявив, що керівництво області дійсно очікує надходження коштів з державного бюджету. Однак точна сума буде відома лише після їх надходження. 

Нагадаємо, на реконструкцію "Авангарду" вже спрямували понад 150 мільйонів гривень з міського бюджету Рівного. Очільник міста Олександр Третяк неодноразово заявляв, що без допомоги держави та спонсорів добудувати стадіон не вдасться.

Читати також

29.03.2023 У колонії на Рівненщині за день двоє засуджених одружилися з коханими

Два шлюби було зареєстровано у співпраці з Володимирецьким відділом державної реєстрації актів цивільного стану. "Мета нашого суспільства – щастя людини, й однією з важливих його складових є здорова, міцна сім'я. Саме вона вирощує та виховує повноцінне майбутнє покоління. Тому адміністрація установи завжди йде на зустріч й забезпечує належне виконання прав людини і громадянина, в тому числі в укладанні шлюбів засуджених", - йдеться у повідомленні.