Рівне Медіа

Ігоря Мічуду виключили зі складу виконкому Рівненської міської ради

Фото - відкриті джерела

На пленарному засіданні тридцять сьомої сесії Рівненської міської ради 21 листопада, 27 депутатів своїми голосами вивели із персонального складу виконавчого комітету міськради Мічуду Ігоря Володимировича, начальника Управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Рівненській області. Відтак, до складу міськвиконкому включили Дядюся Миколу Миколайовича, начальника управління архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету та Рівненської міської ради.

Нагадаємо, ще 15 березня депутатка міськради Анна Іванова зареєструвала у міській раді відповідний проект рішення. Тоді пані Іванова у коментарі для «РівнеМедіа» наголосила, що до складу міського виконавчого комітету повинні входити виключно авторитетні і професійні люди, а репутація Ігоря Мічуди, за її словами, вже давно бажає кращого, особливо у світлі останніх скандалів між ним і рівненськими забудовниками, які вибухнули обвинуваченнями в його бік у вимаганні хабарів.

«Вже понад два роки в місті створена міська ДАБІ. Там є керівник, який дуже добре справляється зі своїми обов’язками. Тим паче, є багато питань до діяльності Ігоря Мічуди. Я вважаю, що він робить більше збитків для міста, ніж користі. Я особисто як депутат до нього зверталася 5 разів з різних питань. Наприклад, щодо вулиці Небесної Сотні, де розпочалося самочинне будівництво. Це все робила і "кришувала" банда Федорчука. Там були сфальсифіковані усі містобудівні умови. То я зверталася до нього з депутатським зверненням скасувати реєстрацію декларації на початок будівельних робіт

. Стаття 39 Закону України «Про архітектурну і містобудівну діяльність» чітко регламентує, що в разі виявлення ДАБІ нецільового використання земельної ділянки, а також порушення земельного кодексу таке будівництво вважається самочинним, а реєстрація підлягає скасуванню. Або коли в нас на вулиці Кіквідзе була земельна ділянка надана в оренду з цільовим призначенням для реконструкції існуючого кіоску під магазин товарів повсякденного попиту, а там почали будувати невідомо що.

Жодного разу Ігор Мічуда не дав відповідь мені на жодне моє звернення, хіба лише якісь відписки. Це абсолютно неприйнятно. Міська ж ДАБІ скасувала цю реєстрацію декларації. То виходить, що міська може скасувати, користуючись чинним законодавством, а обласна – ні?! Плюс візьміть ще до уваги останні скандали з забудовниками. Люди інвестують у місто, сплачують податки, забезпечують громаду робочими місцями, а їх хочуть лише «нагнути». А скільки питань по Бабату, по Немешу! Тому я вважаю, що в нас в місті мають бути авторитетні члени міськвиконкому. А в Мічуди авторитет – недостойний», - пояснила свою позицію Анна Іванова у коментарі журналістам порталу «РівнеМедіа».

Читайте також: Начальника обласної ДАБІ хочуть виключити зі складу Рівненського міськвиконкому

Начальника ДАБІ Рівненщини Ігоря Мічуду "взяли" на хабарі у 400 тисяч грн (ФОТО)

 

Читати також