Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"Їхали на позицію в одному авто": зникли безвісти четверо мешканців Рівненщини

Мешканка Дубровиці Любов Климчук повідомила, що зник безвісти земляк Василь Вікторович Петрович. За її словами, разом із ним були ще троє мешканців краю. Про них нині нічого не відомо. 

"Четверо бійців, наших земляків,  їхали на позицію в одному авто..на Золоте, район Берестове. Четверо у пошуку. Нема спокою матерям...всім рідним.
Де ж ви наші мужні і красиві поліщуки?", - написала жінка. 

Нагадаємо, рідні розшукують військового з Рівненщини Родіона Прокопчука.

Читати також

03.07.2022 У Рівному 12-річна переселенка плете патріотичні обереги військовим

- Військовий дуже радів і був розчулений ледь не до сліз. І дівчинка раділа. Ось лише емоції стримувала. Цьому її навчив місяць життя в окупації… Марія та її мама Оксана – з містечка Пологи Запорізької області. Тато - нині в ЗСУ. Після повномасштабного вторгнення рф тато відразу пішов у військкомат, а дівчинка, її мама і бабуся залишилися вдома утрьох. Вони пережили вибухи, вуличні бої, окупацію, відсутність світла, зв’язку і доступу до новин. У рідному місті пробули до квітня. Потім евакуювалися до Рівного. Нині Марія та Оксана допомагають у волонтерському штабі у драмтеатрі. Патріотичні браслети можна придбати там. Донат на розвиток доброї справи – 100 гривень. Кошти потрібні для витратних матеріалів. Дівчинка й надалі плестиме синьо-жовті сувеніри, які оберігатимуть наших захисників.