Рівне Медіа

Із полиць магазинів вилучають пакети з водою, яку продавали замість молока у Рівному

Учора рівняни почали ділитись враженнями про продукт, який придбали напередодні. У пакеті, в якому за назвою повинно було бути пастеризоване молоко, виявили воду або ж мутну рідину. Таких випадків ми нарахували щонайменше чотири. У всіх збігався номер партії – 14.

Думки мешканців розділились: частина запевняє, що тривалий час купує молоко цього виробника і їм воно дуже смакує. Інша частина скаржилась на те, що продукти бувають кислі, або ж, на їх думку, розведені з водою. Деякі з коментарів можна прочитати тут, а також за цим гіперпосиланням.

У пошуках вчорашнього псевдомолока наші журналісти на полицях магазинів знаходили лише сьогоднішнє. Одна із продавчинь розповіла, що попередню сумнівну партію вилучають торгові агенти. Пані, яка це розповіла, додала, що в неї чотири пакети молока чекають, доки заберуть. Чи зі всіх торгових точок, де продавали таке молоко, його вилучають, поки невідомо.

Виробник цього продукту - компанія «РадиМо», знаходиться на Рівненщині – у селі Крупець на Радивилівщині.

Нині "Радивилівмолоко" опублікувало офіційну позицію стосовно ситуації, яка склалась. Вони визнали, що трапилась помилка і вживають усіх заходів, аби вирішити проблему.

Детальніше тут: Казус на Рівненщині: виробник прокоментував, чому замість молока у пакетах була вода

Читати також