Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Із професійним святом ветеранів-будівельників Рівного привітав Віктор Шакирзян

Сьогодні, 10 серпня, із заслуженими працівниками будівельної галузі Рівного зустрівся Віктор Шакирзян, голова громадської організації «Рівне Разом». Крім вітань, учасники зустрічі обговорили проблемні питання, які хвилюють заслужених працівників галузі. Це зокрема, хаотична забудова та зношений житловий фонд, ремонт якого ліг на плечі самих мешканців Рівного.

Учасники зустрічі переконані, що наше місто зараз як ніколи потребує господаря, який здатен втілити планову і продуману розбудову Рівного. Ветерани-будівельники сподіваються, що їм на зміну вже незабаром прийде молоде енергійне покоління, яке зможе відродити славу Рівного, як одного з найбільш чистих і квітучих міст України.

Від імені організації «Рівне Разом» Віктор Шакирзян вручив ветеранам-будівельникам подяки та грамоти, а також подарункові сертифікати й сувеніри.

«Сьогодні ми відзначаємо людей, які збудували місто, створили обличчя Рівного таким, яким ми його бачимо тепер. Спілкуючись з ветеранами будівельної галузі відчуваєш, що таке професійність, чіткість, пунктуальність і дисципліна. Заслужені будівельники прийшли на зустріч з великою кількістю пропозицій, з тим, що реально можна зробити вже зараз, щоб покращити ситуацію у Рівному», - розповів голова громадської організації Віктор Шакирзян.

За його словами, надзвичайно важливо не забувати про внесок ветеранів-будівельників у розбудову нашого міста. Це люди із колосальним професійним досвідом і у них багато чому може навчитись молодь.

Читати також

19.08.2022 Росіяни розширюють військову базу та аеродром біля Рівненщини

Як зазначається, росіяни розширюють інфраструктуру та шляхи сполучення казарм і десантних смуг військової бази в Лунинці, яка з лютого використовується окупантами як командний пункт у Брестській області. З цієї бази російські війська неодноразово обстрілювали Україну ракетами. Російські літаки виконували бойові завдання з аеропорту. Свідки бачили, як ракети кілька разів детонували на базі після невдалого зльоту та пошкоджували російські літаки, що поверталися з місій. До початку повномасштабного російського вторгнення військовий аеродром Лунинець був резервним і не мав стратегічного значення. У січні його відвідав Аляксандр Лукашенка, а через кілька днів після цього візиту аеродром зайняли окупанти. Військові бази в Лунинці, Барановичах і Зябрівці під Гомелем є головними стратегічними центрами російської армії в Білорусі. У серпні база в Зябровці була сильно пошкоджена ракетним обстрілом.