Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Кандидат наук з Рівненщини взяв до рук зброю, а його сім`я займається волонтерством

Кандидат наук з НУВГП захищає Україну на фронті, а його сім'я активно волонтерить. 

Як повідомляє голова Рівненської ОВА Віталій Коваль, Михайло Євгенович був кандидатом технічних наук, доцентом, завідувачем кафедри. А сьогодні замість навчальних програм у руках тримає зброю.

Дружина та діти науковця після роботи та навчання допомагають сортувати гуманітарні пакунки та розгружати фури. А донька-школярка малює картини, які продаються на аукціонах.

Син Михайла - Тарас розповідає, що планує стати реабілітологом. Сьогодні в НУВГП здобуває спеціальність фізичної терапії. Ця професія, переконаний Тарас, стане вкрай необхідною.

Читати також

29.05.2022 Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату

Рівняни здобули медалі на Кубку світу з параканое серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. Про це повідомили в ОДА. Змагання проходили з 26 травня по 28 травня в м. Познань у Польщі. Заслужені майстри спорту Наталія Лагутенко та Микола Синюк брали участь у змаганнях в складі збірної України. Так, Микола Синюк у фіналі на дистанції 200 метрів у класі KL2 посів І місце. Наталія Лагутенко виборола срібну нагороду на дистанції 200 метрів у класі VL3 та третє місце на дистанції 200 метрів у класі KL2. Тренер спортсменів - Леонід Камлочук.