Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Карантинні зони: коли на Рівненщині зміниться поділ?

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

Посилення карантинних обмежень, особливо у "червоних" зонах Рівненщини, викликало обурення серед мешканців, адже утворились незручності із доїздом на роботу, знову зазнає збитків бізнес. В обласної адміністрації просять послабити ці обмеження. Однак, послаблювати обмежувальні заходи, які визначені постановою КМУ для «червоної» зони, зокрема щодо роботи громадського транспорту, обласна комісія ТЕБ та НС не може. 

Рішення про віднесення до рівнів небезпеки Державною комісією з питань ТЕБ і НС прийматиметься не раніше, ніж через 14 днів з дня його встановлення. Тому, перегляд зон планується наприкінці серпня 2020 року.

Нині поділ на карантинні зони на Рівненщині виглядає так:

Читати також

25.09.2022 У Володимирці попрощались з молодим командиром, який загинув при звільненні Харківщини

Він служив в 14 окремій механізованій бригаді командиром відділення 4 стрілецької роти, 2-го стрілецького батальйону. Загинув при звільненні Харківської області. Герою 30 вересня виповнилося би 26 років. По усьому маршруту десятки людей на колінах зустрічали ескорт. Після чого земляки попрощалис із Героєм на майдані Єдності. Поховають захисника сьогодні у Свято-Миколаївському двопрестольному храмі ПЦУ.

25.09.2022 На Рівненщині будують нове відділення психоневрологічного інтернату

Також Олексій Бучинський та Олександр Гомон завітали у КП «Обласна психіатрична лікарня с. Орлівка» РОР, де ознайомились із  новим укриттям, яке знаходиться на фінальній стадії реконструкції та має бути завершене до кінця поточного тижня, лікувальними відділеннями, клініко-діагностичною лабораторією, пральнею та господарчою частиною закладу, поспілкувалися з його працівниками та підопічними.