Рівне Медіа

Хто на Рівненщині дбатиме про літніх людей під час карантину?

Зображення - Рівненська ОДА

Літні люди найбільше ризикують підхопити коронавірус. Наразі на Рівненщині проживає 37 тисяч одиноких пенсіонерів і інвалідів.

У зоні високого ризику перебувають особи у віці 80+, для яких показник ймовірності захворювання становить 13,5%. Для 70-79-річних - 7,8%. Такі результати показав аналіз поширення коронавірусу в Україні, проведений РНБО.

Саме тому під час карантину такі люди потребують максимальної уваги та турботи, переконані в департаменті соціального захисту населення Рівненської ОДА.

«Відвідуючи людні місця – магазини, аптеки, лікарні – пенсіонери наражаються на небезпеку захворювання. Тому, їм варто уникати місць скупчення. Вони можуть звертатися до соціальних працівників, які подбають про те, щоб придбати все необхідне – ліки, продукти, а також своєчасний догляд», - зазначила перша заступниця директора департаменту соцзахисту населення Рівненської ОДА Анна Закусілова.

Наразі такі послуги надають 27 територіальних центрів та центрів соціального обслуговування в районах й сільських радах, відділів соціального захисту тощо. Такі установи є й в об’єднаних громадах.

ПЕРЕЛІК УСТАНОВ, ЩО НАДАЮТЬ ДОПОМОГУ ЛЮДЯМ ПОХИЛОГО ВІКУ, ОДИНОКИМ ТА ОСОБАМ З ІНВАДІДНІСТЮ

Разом з тим, на Рівненщині закликають й звичайних громадян бути особливо свідомими, проявити максимум уваги та турботи до цієї категорії громадян. Тож, у разі можливості – допомогти своїм знайомим, родичам або сусідам купити необхідні речі, ліки тощо.

Читати також