Рівне Медіа

Хто очолив постійні комісії Рівненської облради

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

2 грудня новообрані депутати облради визначилися, в яких комісіях будуть працювати та обрали голів. 

  • Головою комісії з питань бюджету, фінансів та податків став депутат від партії «За майбутнє» Ігор Ясенюк, перший заступник - Руслан Потапчук, заступник - Роман Стасюк, секретар - Олександр Набочук, члени комісії - Володимир Петрів, Володимир Чайка, Володимир Ткачук, Руслана Потапчук-Чернєнкова.
  • Головою комісії з економічних питань та комунальної власності обрано депутата від партії «За майбутнє» Андрія Пехотіна, а секретарем - Андрія Сороку, член комісії – Юлія Назарчук.
  • Головою комісії з питань будівництва та розвитку інфраструктури став депутат від партії "Європейська Солідарність" Василь Яніцький, секретар - Сергій Кокорський, члени комісії - Ярослава Острожчук, Олена Корень.
  • Головою постійної комісії з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку села став депутат від партії "За майбутнє" Віктор Щербачук, секретар - Сергій Женевський.
  • Постійну комісію з питань екології, природокористування, охорони навколишнього середовища та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи очолив депутат від партії ВО "Свобода" Юрій Кузнюк, секретар - Іван Калюта.
  • Головою постійної комісії з питань соціальної політики і соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей обрано депутата від партії "За майбутнє" Вікторію Опанасюк, секретарем - Андрія Усача, член комісії – Ольга Шустік.
  • Голову комісії з питань гуманітарної політики наразі депутати не обрали. Водночас першим заступником голови було обрано Оксану Лозову, секретарем - Аліну Янчук, член комісії - Віталій Гайдукевич.  
  • Головою комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства став депутат від "Радикальної партії Олега Ляшка" Юрій Білик, заступник голови - Світлана Богатирчук-Кривко, секретар - Олександр Гомон. 
  • Постійну комісії з питань місцевого самоврядування, розвитку територій та європейської інтеграції очолить депутат від партії "Європейської Солідарності" Олександр Дехтярчук, секретар - Олександр Процюк.
  • Голову постійної комісії з питань Регламенту, діяльності правоохоронних органів та боротьби з корупцією депутати також не обрали. Секретарем комісії обрано Катерину Самардак, член комісії - Валерій Редько.

У той же час склад постійних комісій може бути змінений, у разі надходження заяв від інших депутатів, повідомили в пресслужбі обласної ради. 

Читати також