Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"Кіборгу" із Рівненщини посмертно присвоїли звання Героя України

Президент Володимир Зеленський присвоїв посмертно звання Героя України загиблому "кіборгу" із Рівненщини Петру Полицяку. Відповідний указ з'явився на сайті президента. 

Петро Полицяк - народився 5 липня 1992 року у селі Борбин Млинівського району Рівненської області. На фронт пішов захищати Україну із перших днів. Пережив газові атаки бойовиків та був одним із захисиків Донецького аеропорту. 

У січні 2015 року виніс за межі Донецького аеропорту важкопораненого побратима та допомагав транспортувати інших поранених. Загинув під час чергової атаки проросійських бойовиків під завалами аеропорту 20 січня 2015 року. Тоді Петро Полицях відмовився від евакуації та залишився із пораненим побратом.  Похований у рідному селі Борбин 20 лютого 2015 року. 

Читати також

09.08.2022 У Рівному замінюють застарілі системи оповіщення про повітряну тривогу

"Її обладнання морально застаріле. Запасні частини вже не виготовляються. Обслуговування потребує значних фінансових та людських ресурсів. Тому обласна військова адміністрація поступово замінює обладнання на новітнє цифрове", - повідомив голова Рівненської ОВА Віталій Коваль. Також в області в обох системах є 73 електросирени та 121 гучномовець. Враховуючи постійну загрозу ракетних ударів, до оновлення систем сповіщення також залучили тергромади області до встановлення систем сповіщення "Вуличне радіо". П’ять таких пристроїв вже запустили у населених пунктах Гощанської ТГ. Ще у 25 громадах тривають роботи з облаштування.