Рівне Медіа

Кліп власного гімну презентували у Рівному

ЖК “На Щасливому” випустив кліп до власного  гімну. Таке музичне творіння, кажуть, планували давно. Зокрема, забудовник житлового комплексу Роман Курис запевняє, це була його мрія.

“ЖК “На Щасливому”- сенс мого життя.  Ми планували цю подію ще рік тому. Моя маленька мрія, яку ми нарешті втілили у життя!Я дякую усім хто долучився до цього проекту.”- каже забудовник.

Досі у Рівному подібного ще не було. Житловий комплекс “На Щасливому” перший та єдиний має власну подібну роботу. 

Участь у зйомках кліпу брали й рівняни. Для них напередодні організували кастинг. Охочих спробувати свої сили виявилось не мало. Десятки талановитих містян проходили відбір до зйомок у кліпі. Крім цього, над створенням гімну працювала величезна команда професіоналів. Зокрема, режесурою займався відомий український режисер Юрій Вітяк, а головним оператором став Іван Заставецький. 

Автор тексту до гімну ЖК “На Щасливому” та куратор музичного проекту, Надія Устянчук переконує, в цьому житловому комплексі дійсно живуть щасливі люди. Це її і надихнуло до подібної роботи. 

“Поезія, це коли у кожному слові любов! Поезія народжується тоді, коли віднаходиш у серці слова, які б могли описати почуття! Кожен вірш особливий, кожен рядок, як і емоції та почуття, які ніколи не повторюються двічі… Відчути, описати почуття сотень людей, словами, які були б близькі кожному  і вплести їх у рядки, які набули статусу «гімну»- це відповідально !Я щаслива писати про щастя. Як автор тішуся , що мої рядки знайшли себе у музиці і тепер оживатимуть, щоразу,  на вустах і у серці тих, хто наспівуватиме , уже, доволі знайомий мотив- «На Щасливому жити щасливо»! Це маленька історія, і я пишаюся, що долучилася до етапу  її зародження!”-зізнається Надія Устянчук.   

Надія Устянчук додає, працювали над кліпом доволі довгий час. Адже, вкладали в нього всю душу та старання. 

“Як координатор проекту скажу, що це для  мене був виклик, за який безмежно вдячна! Я  завжди  готова до викликів. Особливо, якщо вони творчі!Такі проекти дають  величезний досвід, дарують  зустрічі та знайомства з талановитими, цікавими та неординарними особистостями! Коли працюєш в атмосфері “щастя” і з “щастям”, наповнюєшся зсередини ним і випромінюєш його. Дякую усім”, - розповідає Надія. 

Презентували кліп до гімну з нагоди святкування Дня будівельника. Автори та учасники музичного проекту додають, сподіваються що отриманий результат сподобається глядачам. Адже над ним працювали довго та наполегливо. Додають, головна мета музичного творіння передати всю атмосферу життя мешканців житлового комплексу “На Щасливому”. 

Читати також