Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

"Клондайщик" втопився під час видобутку бурштину на Рівненщині, - ЗМІ

Фото - Gazeta.ua

«Сонячний» камінь став фатальним для батька трьох синів із Рівненщини, повідомляє видання Володимирець. Сіті. Зазначається, що трагедія сталась 2 грудня біля села Мульчиці на місцевих нелегальних «клондайках», які, виявляється, є й досі. Свідками стали інші чоловіки, які також добували бурштин нелегально, методом помпи.

Під час нелегального видобутку бурштину з жителем Володимирецького району, 49-річним Віктором, сталося лихо. У глибокій кількадесятметровій ямі-лунці, що утворилась внаслідок вимивання ґрунту, він втопився.

«Він тут працював в бригаді нелегальних бурштинодобувачів з двома дорослими синами. Все сталося на очах хлопців. Батько оступився та впав у лунку поруч. Йому намагалися допомогти. Та через велике покриття території цієї лунки водою, важко було підступитися. Сини допомагали, як могли. Батька ще встигли схопити за голову та пробували визволити з полону підземної течії.

Але чоловіка за лічені хвилини затягнуло в мутну воду на глибину, бо поряд працююча помпа створювала підземний вир. Врятувати його не вдалося. Через деякий час тіло загиблого випливло на поверхню, за словами деяких анонімних очевидців, тіло потопельника вимили помпою.

 У чоловіка є сім'я - дружина та троє синів, один з них ще малолітній. Сім’я є благополучною. Чоловік користувався авторитетом серед односельчан», - йдеться у повідомленні.  

3 грудня відбудуться похорони загиблого у селі Великі Цепцевичі. Односельчани збирають кошти на матеріальну допомогу сім'ї на поховання.

 

Читати також