Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Книгу про село на Рівненщині розкупили за кілька днів

Напередодні нового 2022 року вийшов друком історико-публіцистичний нарис «Воронки від учора до сьогодні». У цьому нарисі подано історію поліського села Воронки, що у Вараському районі Рівненської області. Працюючи над нею, автори зібрали архівні джерела, публікації, унікальні фото та документи, завдяки яким кожен із нас може дізнатися про життя-буття своїх земляків - односельчан, батьків та дідусів, глибше пізнати історію отчої землі. Про це пише видання Volodymyrets.city.

Це повноцінна ілюстрована книга у твердій палітурці на 315 сторінок з фотографіями. 

Її наклад – 200 примірників – у селі розкупили буквально за кілька днів. Для односельчан її вартість склала лише 140 гривень.

Тепер це справжня бібліографічна рідкість. Упорядники – Л. Дуда, А. Тарасюк, О. Хомич, Л. Якубський, редактор – Олексій Городний.

Читати також

09.08.2022 У Рівному замінюють застарілі системи оповіщення про повітряну тривогу

"Її обладнання морально застаріле. Запасні частини вже не виготовляються. Обслуговування потребує значних фінансових та людських ресурсів. Тому обласна військова адміністрація поступово замінює обладнання на новітнє цифрове", - повідомив голова Рівненської ОВА Віталій Коваль. Також в області в обох системах є 73 електросирени та 121 гучномовець. Враховуючи постійну загрозу ракетних ударів, до оновлення систем сповіщення також залучили тергромади області до встановлення систем сповіщення "Вуличне радіо". П’ять таких пристроїв вже запустили у населених пунктах Гощанської ТГ. Ще у 25 громадах тривають роботи з облаштування.