Згідно з новим адміністративно-територіальним устроєм, на Рівненщині є 40 сільських громад. У Вараському районі їх чотири, у Рівненському – шістнадцять, у Дубенському – чотирнадцять та шість у Сарненському районі.
25 жовтня у всіх цих громадах обирали голів. Варто відзначити, що з сорока сільських громад, мешканці двадцяти семи залишили на посадах попередніх очільників сільрад. Найбільше переможців серед самовисуванців.
ВАРАСЬКИЙ РАЙОН:
- Каноницька сільська громада – Семчук Віктор Володимирович «(За майбутнє»);
- Локницька сільська рада – Харковець Петро Степанович («За майбутнє»);
- Антонівська сільська громада – Гребень Олена Сергіївна («За майбутнє»);
- Полицька сільська громада – Озеруга Микола Костянтинович (самовисуванець).
ДУБЕНСЬКИЙ РАЙОН:
- Бокіймівська сільська громада – Павлюк Сергій Сергійович (самовисуванець);
- Боремельська сільська громада – Корінь Віктор Михайлович (самовисуванець);
- Варковицька сільська громада – Парфенюк Юрій Васильович (самовисуванець);
- Вербська сільська громада - Котвінська Каміла Вікторівна (самовисування);
- Козинська сільська громада – Школяр Іван Вячеславович (самовисування);
- Крупецька сільська громада – Мокшун Віталій Володимирович (самовисування);
- Мирогощанська сільська громада – Чух Наталія Степанівна (самовисування);
- Острожецька сільська громада - Гордійчук Тарас Миколайович (самовисування);
- Підлозцівська сільська громада – Костюкевич Микола Олександрович («За майбутнє»);
- Повчанська сільська громада - Іванюк Інна Миколаївна (самовисування);
- Привільненська сільська громада - Момотюк Юрій Вікторович (самовисування);
- Семидубська сільська громада - Ковальчук Микола Матвійович (ВО «Батьківщина»);
- Тараканівська сільська громада - Сорочинська Наталія Григорівна (самовисування);
- Ярославицька сільська громада - Прудніков Леонід Анатолійович (самовисування);
РІВНЕНСЬКИЙ РАЙОН:
- Шпанівська сільська громада – Столярчук Микола Анатолійович (самовисування);
- Білокриницька сільська громада - Гончарук Тетяна Володимирівна (самовисування);
- Бабинська сільська громада - Бойко Володимир Іванович (самовисування);
- Бугринська сільська громада - Пилипчук Сергій Костянтинович (самовисування);
- Великомежирицька сільська громада - Слободенюк Оксана Андріївна («Слуга народу»);
- Великоомелянська сільська громада – Карпюк Алла Володимирівна (самовисування);
- Головинська сільська громада – Бачук Олександр Володимирович (самовисування);
- Городоцька сільська громада – Поліщук Сергій Васильович (Слуга народу);
- Деражненська сільська громада – Лукашець Олександр Миколайович (самовисування);
- Дядьковицька сільська громада – Вітковець Людмила Адамівна (самовисування);
- Здовбицька сільська громада – Тимощук Тетяна Олександрівна («За майбутнє»);
- Зорянська сільська громада – Олійник Михайло Михайлович (самовисування);
- Корнинська сільська громада – Горбатюк-Василейко Роман Олексійович (самовисування);
- Малинська сільська громада – Дімітров Анатолій Євстафійович (самовисування);
- Малолюбашнська сільська громада – Талащук Віктор Флорович (самовисування);
- Олександрійська сільська громада – Гуц Олександр Олександрович («Слуга народу»).
САРНЕНСЬКИЙ РАЙОН:
- Березівська сільська громада – Маринич Микола Михайлович («За майбутнє»);
- Вирівська сільська громада – Опалько Сергій Миколайович (самовисування);
- Висоцька сільська громада – Новик Алік Олександрович (самовисування);
- Миляцька сільська громада – Хлебович Федір Федорович (самовисування);
- Немовицька сільська громада – Трохимець Олександр Петрович («Слуга народу»);
- Старосільська сільська громада – Кузьмич Михайло Миколайович (самовисування).