Рівне Медіа

Кого мешканці обрали головами сільських громад Рівненщини

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

Згідно з новим адміністративно-територіальним устроєм, на Рівненщині є 40 сільських громад. У Вараському районі їх чотири, у Рівненському – шістнадцять, у Дубенському – чотирнадцять та шість у Сарненському районі.

25 жовтня у всіх цих громадах обирали голів. Варто відзначити, що з сорока сільських громад, мешканці двадцяти семи залишили на посадах попередніх очільників сільрад. Найбільше переможців серед самовисуванців.

ВАРАСЬКИЙ РАЙОН:

  • Каноницька сільська громада – Семчук Віктор Володимирович «(За майбутнє»);
  • Локницька сільська рада – Харковець Петро Степанович («За майбутнє»);
  • Антонівська сільська громада – Гребень Олена Сергіївна («За майбутнє»);
  • Полицька сільська громада – Озеруга Микола Костянтинович (самовисуванець).

ДУБЕНСЬКИЙ РАЙОН:

  • Бокіймівська сільська громада – Павлюк Сергій Сергійович (самовисуванець);
  • Боремельська сільська громада – Корінь Віктор Михайлович (самовисуванець);
  • Варковицька сільська громада – Парфенюк Юрій Васильович (самовисуванець);
  • Вербська сільська громада -  Котвінська Каміла Вікторівна (самовисування);
  • Козинська сільська громада – Школяр Іван Вячеславович (самовисування);
  • Крупецька сільська громада – Мокшун Віталій Володимирович (самовисування);
  • Мирогощанська сільська громада – Чух Наталія Степанівна (самовисування);
  • Острожецька сільська громада - Гордійчук Тарас Миколайович (самовисування);
  • Підлозцівська сільська громада – Костюкевич Микола Олександрович («За майбутнє»);
  • Повчанська сільська громада - Іванюк Інна Миколаївна (самовисування);
  • Привільненська сільська громада - Момотюк Юрій Вікторович (самовисування);
  • Семидубська сільська громада - Ковальчук Микола Матвійович (ВО «Батьківщина»);
  • Тараканівська сільська громада - Сорочинська Наталія Григорівна (самовисування);
  • Ярославицька сільська громада - Прудніков Леонід Анатолійович (самовисування);

РІВНЕНСЬКИЙ РАЙОН:

  • Шпанівська сільська громада – Столярчук Микола Анатолійович (самовисування);
  • Білокриницька сільська громада - Гончарук Тетяна Володимирівна (самовисування);
  • Бабинська сільська громада - Бойко Володимир Іванович (самовисування);
  • Бугринська сільська громада - Пилипчук Сергій Костянтинович (самовисування);
  • Великомежирицька сільська громада - Слободенюк Оксана Андріївна («Слуга народу»);
  • Великоомелянська сільська громада – Карпюк Алла Володимирівна (самовисування);
  • Головинська сільська громада – Бачук Олександр Володимирович (самовисування);
  • Городоцька сільська громада – Поліщук Сергій Васильович (Слуга народу);
  • Деражненська сільська громада – Лукашець Олександр Миколайович (самовисування);
  • Дядьковицька сільська громада – Вітковець Людмила Адамівна (самовисування);
  • Здовбицька сільська громада – Тимощук Тетяна Олександрівна («За майбутнє»);
  • Зорянська сільська громада – Олійник Михайло Михайлович (самовисування);
  • Корнинська сільська громада – Горбатюк-Василейко Роман Олексійович (самовисування);
  • Малинська сільська громада – Дімітров Анатолій Євстафійович (самовисування);
  • Малолюбашнська сільська громада – Талащук Віктор Флорович (самовисування);
  • Олександрійська сільська громада – Гуц Олександр Олександрович («Слуга народу»).

САРНЕНСЬКИЙ РАЙОН:

  • Березівська сільська громада – Маринич Микола Михайлович («За майбутнє»);
  • Вирівська сільська громада – Опалько Сергій Миколайович (самовисування);
  • Висоцька сільська громада – Новик Алік Олександрович (самовисування);
  • Миляцька сільська громада – Хлебович Федір Федорович (самовисування);
  • Немовицька сільська громада – Трохимець Олександр Петрович («Слуга народу»);
  • Старосільська сільська громада – Кузьмич Михайло Миколайович (самовисування).

Читати також