Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Колаборанту, який очолив окупаційну адміністрацію на Запоріжжі, повідомили про підозру у держзраді

Так званому "голові військово-цивільної адміністрації" у місті Дніпрорудне". Запорізької області, повідомили про підозру.

Як повідомляють в Офісі Генерального прокурора, у травні 2022 року чоловік добровільно погодився співпрацювати з окупантами. 

Він прийняв пропозицію зайняти псевдопосаду "голови військово-цивільної адміністрації м. Дніпрорудне". Про своє нове призначення підозрюваний повідомив жителів та підприємців міста у відеозверненні, у якому також закликав сприяти діяльності окупаційної влади.

Триває досудове розслідування.

Читати також

27.06.2022 Як у часи Голодомору: через нестачу їжі жителі Маріуполя змушені полювати на голубів — міськрада

"Аби вижити, маріупольці почали встановлювати пастки для голубів. Так само люди робили під час голодомору 1932-1933 років. Зокрема, такі пастки з‘явилися поблизу 17 МКР. Птахів, яких колись жителі підгодовували біля драмтеатру, стали вживати в їжу", – повідомляють у міськраді. Жителям міста бракує не лише їжі, а й питної води. "Це знущання з людей, які до війни жили повноцінним життям – не знали що таке голод чи нестача питної води.  Ці жахливі речі відбуваються у 21 сторіччі, у серці Європи, на очах усього світу", – заявив мер Вадим Бойченко. Через вживання м'яса голуба можна захворіти на:  гістоплазмоз;  енцефаліт; орнітоз; сальмонельоз;  токсоплазмоз та інші небезпечні хвороби.  Оскільки в Маріуполі немає лікарень, де люди могли б отримати повноцінну медичну допомогу, ці хвороби можуть призвести навіть до летальних випадків.