
У Клеванській обласній багатопрофільній лікарні імені Михайла Вервеги починає роботу педіатр.
Про це повідомив голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш.
Лікар Антон Асонов прийматиме пацієнтів щосереди з 9:00 до 16:00. Такий графік буде певний час, а далі оцінять потік пацієнтів і потребу, розповів новий очільник медзакладу Богдан Панасюк.
"Нещодавно я писав, що це хороша зміна, бо раніше батькам із дітьми доводилось шукати ту лікарню, де педіатри є. Часто їздили в Рівне", - зауважив посадовець.
Антон Асонов – кандидат медичних наук, 10 років працював у Національному медичному університеті ім. О. О. Богомольця в Києві, згодом перейшов у приватну клініку. Із початку повномасштабного вторгнення вирішив, що буде більш корисний на фронті. Богдан Панасюк розповідав, що пан Асонов – доволі професійний, тактовний лікар, був лікарем-ординатором, лейтенантом у медичній роті 68-ї окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша. У цій же бригаді служив і пан Богдан.