Рівне Медіа

Коли рівняни зможуть записати дітей до 1 класу?

Фото - 4mama

Цьогоріч запис діток у перші класи шкіл Рівного розпочнеться 1 квітня. Про це нашим журналістам повідомила заступниця начальника міського управління освіти Катерина Сичик. Вона пояснила, що кожен заклад визначає самостійно, коли розпочинати набір, попередньо погодивши із управлінням:

«Згідно із нормативною базою, запис повинен бути не пізніше, аніж за два місяці до завершення  набору. У нас так і вийде – квітень і травень. Законодавство визначило, що до 1 червня повинні бути сформовані перші класи. Цьогоріч ми вирішили не розпочинати так рано - з лютого місяця, не тривожити батьків, нехай готують документи і з 1 квітня буде розпочато набір до 1 класів у всіх школах міста».

Пані Сичик також додала, що для того, аби записати дитину до 1 класу, варто надати такі документи: копію свідоцтва про народження, завірену у встановленому порядку, заяву від батьків, картку щеплень. Коли дитина безпосередньо буде йти до школи, потрібно довідку про те, що дитина може перебувати у колективі (довідка про медичний огляд).  

Крім того, рівнянам варто пам’ятати про територіальну приналежність.

«Першочергове право на зарахування до закладу освіти будуть мати діти, місце проживання яких відноситься до певного закладу, діти, якщо їх старший брат або сестра навчається у цьому закладі, діти працівників цього закладу, а також діти, які мають особливі освітні потреби», - додала заступниця начальника міського управління освіти.

 

Читати також