Рівне Медіа

Коли українці зможуть без перешкод їхати в Європу

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

Українці, ймовірно, зможуть повноцінно подорожувати до ЄС влітку 2021 року. Проте ситуація з коронавірусом повинна покращитись раніше. Так, припускають, що наступного літа українці зможуть сподіватись на відпустки в ЄС. Про це заявила посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен в інтерв'ю "Європейській правді", повідомляє "24 канал". 

Дозволю собі трохи оптимізму: вірю, що наступного літа відпустки та перельоти будуть можливими. Ми й самі цього чекаємо,– зауважила Фельдгузен.

Крім того, посол зазначила, що обмеження діють навіть в середині Євросоюзу. Наприклад, після повернення з країн, що належать до червоної зони, потрібно йти на карантин.

Фото - відкриті джерела.

Коли покращиться ситуація із коронавірусом в ЄС

Також Фельдгузен припустила, що навесні 2021 року ситуація із коронавірусом може покращитись. До того часу має з’явитися вакцина або ефективні ліки від COVID-19. Тому це дозволить відкрити кордони для вільних подорожей. Однак посол зауважує, що процес масової вакцинації потребує часу.

У березні 2020 року через пандемію коронавірусу багато країн ЄС закрили кордони для подорожей. 
Проте Рада ЄС 13 жовтня затвердила рекомендації, що передбачають розподіл регіонів на зелену, оранжеву, червону і сіру зони відповідно до епідеміологічної ситуації. Відповідно до зон країни прийматимуть рішення про обмеження.

За інформацією 24 каналу. 

 

Читати також