Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Коли в Україні буде Чорна п`ятниця і як до неї готуватись?

Шопоголіки, відома дата вашого улюбленого дня. Великий осінній розпродаж 2020 уже на носі. Дізнавайся, коли в Україні Чорна п’ятниця в 2020-му році та готуйся полювати за крутими речами, пише "Люкс.ФМ"

Чорна п'ятниця, Black Friday, мрія шопоголіка - як не називай цей день, від шалених сейлів наприкінці листопада щороку в мільйонів людей по всьому світі паморочиться голова. Розпродаж відбувається одночасно в багатьох країнах, в Україні зокрема.

Традиційно Чорна п'ятниця припадає на останню п'ятницю листопада. У 2020-му - це 27 листопада. Традиція грандіозного сейлу в одну з п'ятниць листопада прийшла до нас зі США, де такі розпродажі проводять роками.

Для того, аби покупці не заганяли себе в стан стресу, а магазини сфера продажів отримала максимальний прибуток, в останні роки деякі магазині починають робити знижки ще з 22 листопада. Тривати вони можуть навіть до кінця грудня, залежно від магазину. Також у понеділок, 30 листопада, будуть знижки на техніку в так званий Кіберпонеділок.

Фото - відкриті джерела

Як заздалегідь підготуватися до розпродажу Чорної п'ятниці 2020:

  • заздалегідь складіть список бажаних речей,
  • прочитайте характеристики,
  • перевірте розмірну сітку,
  • сформуйте корзину,
  • порахуйте вартість доставки авіа або морем,
  • зніміть ліміти з банківських карток.

Так ви будете повністю готові, щоб в день знижок лише зробити один клік та замовити товар.

Лайфхаки для покупок під час розпродажу на Чорну п'ятницю: пам'ятайте, що в день Чорної п'ятниці в торгових центрах, шоурумах та магазинах зазвичай шалені черги. Оберіть потрібну річ перед періодом знижок, щоб потім лише прийти за своїм розміром. Також не забувайте про інтернет-магазини. Порівнюйте ціни за допомогою каталогів та агрегаторів. Особливо смачними ціни будуть на американських сайтах.

 

Читати також

02.12.2022 На Рівненщині під час аварійних відключень світла зменшилась кількість злочинів

Так, із 23 по 30 листопада після удару російських ракет по об’єктах критичної інфраструктури у поліції зареєстрували 223 злочини. Аналогічна цифра позаминулого тижня становила 268 злочини. Так, суттєво зменшилась кількість таких злочинів: крадіжки: 45, позаминулий тиждень — 56; шахрайства: 38, позаминулий тиждень – 66; хуліганство: 1, позаминулий тиждень – 3; «наркотичні злочини»: 14, позаминулий тиждень – 19; ДТП з травмованими: 16 (травмовано 17 осіб, загинуло — 8), позаминулий тиждень – 24 (травмовано 28 осіб, загинуло — 5) Поліцейські наголошують громадянам і надалі не порушувати комендантську годину та під час планових відключень світла у темну пору добу без нагальної потреби не виходити на вулицю. Також нагадуємо, що кожному підрозділі поліції області завжди можна зігрітися, випити чаю та зарядити ґаджети.