Рівне Медіа

Коли в Україні буде Чорна п`ятниця і як до неї готуватись?

Шопоголіки, відома дата вашого улюбленого дня. Великий осінній розпродаж 2020 уже на носі. Дізнавайся, коли в Україні Чорна п’ятниця в 2020-му році та готуйся полювати за крутими речами, пише "Люкс.ФМ"

Чорна п'ятниця, Black Friday, мрія шопоголіка - як не називай цей день, від шалених сейлів наприкінці листопада щороку в мільйонів людей по всьому світі паморочиться голова. Розпродаж відбувається одночасно в багатьох країнах, в Україні зокрема.

Традиційно Чорна п'ятниця припадає на останню п'ятницю листопада. У 2020-му - це 27 листопада. Традиція грандіозного сейлу в одну з п'ятниць листопада прийшла до нас зі США, де такі розпродажі проводять роками.

Для того, аби покупці не заганяли себе в стан стресу, а магазини сфера продажів отримала максимальний прибуток, в останні роки деякі магазині починають робити знижки ще з 22 листопада. Тривати вони можуть навіть до кінця грудня, залежно від магазину. Також у понеділок, 30 листопада, будуть знижки на техніку в так званий Кіберпонеділок.

Фото - відкриті джерела

Як заздалегідь підготуватися до розпродажу Чорної п'ятниці 2020:

  • заздалегідь складіть список бажаних речей,
  • прочитайте характеристики,
  • перевірте розмірну сітку,
  • сформуйте корзину,
  • порахуйте вартість доставки авіа або морем,
  • зніміть ліміти з банківських карток.

Так ви будете повністю готові, щоб в день знижок лише зробити один клік та замовити товар.

Лайфхаки для покупок під час розпродажу на Чорну п'ятницю: пам'ятайте, що в день Чорної п'ятниці в торгових центрах, шоурумах та магазинах зазвичай шалені черги. Оберіть потрібну річ перед періодом знижок, щоб потім лише прийти за своїм розміром. Також не забувайте про інтернет-магазини. Порівнюйте ціни за допомогою каталогів та агрегаторів. Особливо смачними ціни будуть на американських сайтах.

 

Читати також