Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Колії, вибоїни і відсутність знаків: рівненські патрульні перевіряли стан доріг

З 30 березня по 30 квітня на території Рівненської області проводили весняний комісійний огляд доріг, вулиць населених пунктів та залізничних переїздів. Його організацією займались працівники відділу безпеки дорожнього руху патрульної поліції, Служба автомобільних доріг, комунальні підприємства та залізничні організації Рівненської області. 

Під час огляду особливу увагу звертали на стан покриття проїжджої частини, стан узбіч та тротуарів, технічних засобів організації дорожнього руху та забезпечення видимості.  

Всі виявлені факти ямковості, колійності проїзної частини, заниження узбіччя, відсутність дорожніх знаків  та інші недоліки зафіксували в актах весняного комісійного обстеження та визначили обсяги робіт по їх ліквідації. 
Крім того, перевірили облаштування залізничних переїздів.  

За результатами обстеження патрульні відділу безпеки дорожнього руху видали 72 вимоги (приписа) на усунення недоліків за порушення правил, норм стандартів щодо утримання вулично-дорожньої мережі. Склали 52 адміністативні матеріали за порушення правил, норм та стандартів у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху при утриманні вулично-дорожньої мережі.

Про це інформує пресслужба УПП у Рівненській області.

 

Читати також