Колишнього поліцейського з Рівненщини нагородили відзнакою "За оборону України"

Колишній поліцейський із Рівненщини Андрій Герасімов, який нині захищає Україну на фронті, отримав відзнаку президента України “За оборону України”.

Про це повідомляє голова Великомежиріцької громади Оксана Слободенюк

- Ця нагорода — символ мужності, відданості та честі. Від служби в поліції до служби у війську — він продовжує захищати людей і нашу країну, ризикуючи власним життям заради миру та свободи.

Щиро дякуємо за службу, силу духу та незламність. Пишаємось такими людьми!

Бажаємо міцного здоров’я, витримки та якнайшвидшої Перемоги! - пише посадовиця. 

 

Читайте також