Колишній поліцейський із Рівненщини Андрій Герасімов, який нині захищає Україну на фронті, отримав відзнаку президента України “За оборону України”.
Про це повідомляє голова Великомежиріцької громади Оксана Слободенюк.
- Ця нагорода — символ мужності, відданості та честі. Від служби в поліції до служби у війську — він продовжує захищати людей і нашу країну, ризикуючи власним життям заради миру та свободи.
Щиро дякуємо за службу, силу духу та незламність. Пишаємось такими людьми!
Бажаємо міцного здоров’я, витримки та якнайшвидшої Перемоги! - пише посадовиця.