Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

"Командир моєї батареї сам собі в ногу вистрілив", - окупант мріє звільнитися з армії РФ

Ілюстративне фото

Окупанти масово прагнуть втекти з фронту та звільнитися з армії. Це підтверджують у перехоплені розмови росіян з рідними.

Повідомляє ГУР.

За словами солдата з бурятії, у їхньому підрозділі люди зникають самі. Хтось безвісти зник, хтось в полоні, хтось ховається, хтось вже в росії - каже окупант.

У розмові з мамою військовий, який знаходиться на Херсонщині, пояснює, щому у них немає "патріотизму":

"Чого вони здаватися будуть, ми на їхній Батьківщині? Мені ця Україна взагалі не цікава. Треба приїжджати та звільнятися… Зараз на контракт сюди ніхто не піде. Кого не спитай, у кого контракт закінчується – не горить бажанням".

На питання матері, чому не спрацьовує «патріотизм», відповідає:

«Командир моєї батареї другого взводу сам собі в ногу вистрілив, щоб звалити звідси! Ще на самому початку. Про що говорити можна? Він строкову в Чечні служив».

Мама яскраво змальовує можливий «наступ Заходу на росію»: «Якщо захід почне наступ на росію. «Нас просто всіх повбивають. Буде четверта світова війна і росія в ній програє».

Відповідь сина проста і логічна:

«Тоді путін може схаменеться. Він же розуміє, що ми тут отримуємо жорстко. Боєприпасів та людей – немає… Згідно зі статутом, якщо від бригади менше ніж 50% залишилось, бригаду виводять або приряджають до іншої бригади. А ми своєю бригадою так і воюємо. Тільки народу менше стає".

 

Читати також