Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Компенсацію за електроенергію споживачам Рівненщини нарахують автоматично

Фото - ілюстративне

Перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін пояснив, як відбуватиметься компенсація за тарифи електроенергії. Нагадаємо, що 1 лютого 2021 року Уряд прийняв постанову Кабінету Міністрів України № 64, якою затверджено Порядок використання коштів для надання компенсації деяким категоріям споживачів електричної енергії.

«Компенсація надаватиметься побутовим споживачам електричної енергії (окрім тих, які отримують житлову субсидію), для яких діяв знижений тариф до кінця 2020 року, і які використовують електроенергію для опалення, а також дитячим будинкам сімейного типу, багатодітним та прийомним сім’ям. Таких категорій громадян у нас понад 28 тисяч», - розповів Сергій Подолін.

Бюджетні кошти будуть спрямовані постачальникам універсальних послуг з подальшим їх зарахуванням на особові рахунки зазначених категорій споживачів.

«Відшкодування буде здійснюватись в автоматичному режимі, тобто жодних заяв та документів готувати та подавати непотрібно», - наголосив Сергій Подолін.

ТОВ «РОЕК», як постачальник «універсальної послуги» в Рівненській області, буде інформувати споживача про надану йому компенсацію у платіжці та особистому кабінеті споживача.

Довідка:

Відповідно до Закону України «Про ринок електричної енергії», перший етап реформування енергоринку відбувся на початку 2021 року.

Урядом встановлена єдина ціна на електроенергію для побутових споживачів на рівні 1,68 грн/кВт. Це дозволило запобігти зростанню тарифу майже в два рази (до 3 грн).

Водночас, вжито заходів для захисту населення від зростання цін на енергоносії в умовах карантину та осінньо-зимового періоду.

Читати також