Рівне Медіа

Конкурс на посаду керівника Рівненської обласної лікарні перенесли через позов до суду Івана Зими

Фото - Рівне Вечірнє

Сьогодні, 13 липня, мало відбутись засідання конкурсної комісії щодо обрання головного лікаря Рівненської обласної лікарні. 

Серед претендентів на цю посаду було дві кандидатури: Івана Зими, який донедавна очолював лікарню, і з яким 1 червня розірвано контракт, та в.о. головного лікаря даного підприємства Віктора Ткача, який до цього обіймав посаду завідувача відділення гнійної хірургії та проктології обласної клінічної лікарні.

Однак, комісію довелось перенести, адже до Рівненської обласної ради надійшла ухвала Здолбунівського районного суду Рівненської області за заявою у справі за позовом Івана Зими, яка забороняє конкурсній комісії «вчиняти дії щодо проведення конкурсу на заняття вакантної посади керівника комунального підприємства «Рівненська обласна клінічна лікарня» Рівненської обласної ради».

Відтак, зважаючи на дану ухвалу, усі присутні дев’ять членів конкурсної комісії прийняли рішення відкласти процедуру із заслуховуванням конкурсних пропозицій учасників конкурсу та проведення з ними співбесіди, і відповідно, визначення переможця.

Ось як коментує ситуацію начальник відділу юридичного забезпечення та кадрової роботи виконавчого апарату Рівненської обласної ради Богдан Гречко:

«Рівненська обласна рада вважає зазначену ухвалу суду необгрунтованою та незаконною, відтак звернулася до цього ж суду щодо скасування заходів забезпечення позову Івана Зими. Оскільки, згідно з частиною 11 ст.150 ЦПК України, забороняється вживати заходи забезпечення позову, шляхом зупинення, зокрема, конкурсу, який проводиться від імені територіальної громади. Крім того, сам позивач Іван Зима звернувся із заявою щодо участі в цьому ж конкурсі».

Читати також