Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Кордони відкриваються: вже 25 країн дозволили в`їзд на свої території українцям

Кількість країн, які відкрили кордони для українців, збільшилася до 25, серед яких Багамські острови і Ліван. Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба під час онлайн-брифінгу.

Міністр нагадав, що головним критерієм для відкриття іноземними державами кордонів для українців є епідситуація у самій Україні.

"Тобто, якщо наша ситуація погана, то відповідно і кількість країн, в які українці можуть поїхати, обмежується. Чим краща ситуація у нас вдома, тим більше країн відкриваються", – сказав міністр.

Нагадаємо, минулого тижня Кулеба заявив про 23 країни, до яких можуть їздити українці, а саме: Туреччина, Сербія, Албанія, Північна Македонія, Чорногорія, Білорусь, Велика Британія, США, Мексика, Єгипет, Туніс, Республіка Корея, Ірак, Іран, Афганістан, Південний Судан, Ефіопія, Сомалі, Кенія, Замбія, Танзанія, Бурунді, Сейшельські острови.

"Зараз таких країн стало 25. Додалися Багамські острови. Погоджуюся, що дуже віддалено точка, хоча і приваблива для туризму. І Ліван – менш популярний напрям серед українських туристів, хоча країна є надзвичайно цікавою і красивою", – сказав Кулеба.

При цьому глава МЗС зазначив, що при ухваленні рішень щодо відкриття кордонів для іноземців країни орієнтуються виключно на пандемічну ситуацію в тій країні, з якої прибувають громадяни.

"Ми не становимо міграційний ризик для інших країн, але в умовах пандемії і виключно через пандемію, визначаючи правила в'їзду на свою територію, країни орієнтуються на пандемічну ситуацію в тій країні, з якої прибувають громадяни", – сказав Кулеба.

За матеріалами: УНІАН

Читати також