Корпоративна англійська у Києві: чому бізнесу вигідні такі навчання?

Складно уявити хоча би одну сферу сучасного життя, в якій не використовується англійська мова. Як у повсякденному житті, так і в професійному, ми неодмінно застосовуємо вирази чи фрази іноземної мови. У багатьох професіях англійська мова – невід’ємна частина. Нею спілкуються із іноземними партнерами, нею пишуть коди та програми, створюють контент або ж черпають знання із неперекладених джерел. І таких прикладів – безліч.

Сучасні компанії зацікавлені у тому, аби їх співробітники добре володіли іноземними мовами. Деякі з них мають у своєму штаті викладача англійської, та це не завжди покриває загальну потребу. Тож таке явище, як корпоративна англійська в києві стало звичною і доволі популярною послугою. Адже все більше компаній роблять ставку на тому, аби їх працівникам було комфортно у команді.

У чому переваги корпоративних занять з англійської мови?

Головна перевага корпоративної англійської у тому, що працівники розвиваються саме у сфері певної компанії. Відтак, розширення словникового запасу дозволяє більш ефективно виконувати свої задачі. Це позитивно впливає як на кожного працівника окремо, так і на компанію загалом. Керівники, які усвідомили цю тезу, вже мають значні покращення у своєму бізнесі.

Окрім тімбілдінгу, корпоративні заняття мають ряд переваг, зокрема:

  • Вільне спілкування англійською мовою на міжнародних форумах/зустрічах тощо;
  • Можливість працювати із першоджерелами інформації. Це дозволить стати кращими у своїй сфері і бути попереду конкурентів;
  • Комфортне спілкування на рівних з іноземними партнерами. Це додає впевненості та статусності;
  • Турбота про команду. Оплачуючи заняття з англійської, компанія значно підвищує свій авторитет в очах співробітників.

Як відбувається корпоративне заняття із англійської?

Обравши перевірену та надійну компанію для вивчення англійської, вам запропонують різні варіанти. До прикладу, компанія Englishdom пропонує наступний алгоритм дій:

  1. Обговорення цілей. Ознайомлення із вашим бізнесом та формування спільного бачення навчання, очікуваних результатів і розроблення ТЗ;
  2. Підбір програми. Обрання програми для навчання та узгодження всіх нюансів;
  3. Старт навчання. Запуск навчання для співробітників на спільній платформі та надання менеджеру доступу до кабінету керівника.
  4. Видача сертифікатів. Опісля завершення навчання проводиться фінальне тестування, після успішного складання якого працівникам надається підтверджувальний сертифікат.

Як і під час кожного навчання настає період, коли інтерес і ентузіазм в учнів згасає. У такому випадку викладачі шукають різні шляхи та підходи, аби цього не сталось, а заняття приносили їх лише користь та задоволення.

Читайте також