Рівне Медіа

Коваль підписав розпорядження про зменшення кількості працівників у РДА Рівненщини

Фото - відкриті джерела; Ілюстративне фото

Розпорядження про граничну чисельність працівників ОДА та РДА підписав голова Рівненської ОДА Віталій Коваль. Так, згідно документу кількість державних службовців облдержадміністрації не зміниться. Їх чисельність така ж, як і в попередні роки. Вони працюють в апараті ОДА, а також у 18 структурних підрозділах.

Разом з тим, зміниться гранична кількість фахівців райдержадміністрацій. Зокрема, у розпорядженні йдеться: «Привести структуру районних державних адміністрацій у відповідність із постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2019 року № 923 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2012 року № 606».

Тож з наступного року державних службовців у районах зменшиться майже на третину. Їх число складатиме 1229 фахівців. Також наголошується, що чисельність працівників структурних підрозділів з питань соціального захисту населення не скорочується, крім вакантних посад.

Голови РДА мають вжити заходів, передбачених статтею 49² Кодексу законів про працю України, статтею 87 ЗУ «Про державну службу» та статтею 22 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності».

Структуру штату у РДА будуть визначати їх керівники на власний розсуд. Це передбачено у статті 5 Закону України «Про місцеві державні адміністрації».

Пресслужба Рівненської ОДА

Читати також