Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

"Ковідні" рейди на Рівненщині: за день поліція виявила 91 порушника

На Рівненщині вчора, 26 жовтня, правоохоронці провели більше 600 перевірок суб'єктів господарювання. Рейди стосувалися тих закладів, робота яких підпадає під карантинні обмеження.

Нагадаємо, відучора у Рівненській області діє "червона" зона, яка передбачає дотримання ряду правил як громадянами, так і представниками бізнесу.

За результатами виявлених правопорушень поліцейські склали 21 протокол за частиною 1 статті 44-3 та винесли 51 постанову за частиною 2 статті 44-3КУпАП про порушення правил карантину. Основні з них: повна відсутність сертифікатів у суб’єктів господарської діяльності та у найманих працівників або їх наявність із однією дозою вакцини, а також за нехтування правилами маскового режиму. 

Крім того, під час профілактичного відпрацювання в обласному центрі поліцейські виявили у працівниці одного із відділів торгового центру сертифікат про вакцинацію із явними ознаками підробки, де містився QR-код, який не сканувався, і печатка «неіснуючого» лікаря. За використання завідомо підробленого документа відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 4 статті 358 КК України. Сертифікат вилучили та за результатами експертизи прийматиметься відповідне процесуальне рішення. Іще за одним виявленим аналогічним фактом проводиться перевірка.

Поліцейські вкотре наголошують громадянам і суб’єктам господарювання на необхідності дотримання карантинних обмежень і звертають увагу на адміністративну відповідальність — за порушення встановлених правил і кримінальну — за використання підробних сертифікатів.

Читати також