Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Кримінальні райони Рівненщини: де минулоріч зафіксували найбільше злочинів

На території Рівненської області упродовж 2020 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань було внесено відомості про 19 013 правопорушень.

Для порівняння, у 2019 році на Рівненщині було зафіксовано 20 369 кримінальних правопорушень.

До п'ятірки "найкримінальніших" районів області входять: 

  • Рівне та Рівненський район,
  • Сарненський район,
  • Дубенський район,
  • Здолбунівський район,
  • Костопільський район. 

У розрізі підрозділів поліції інформація щодо внесених відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань про вчинені кримінальні правопорушення у 2020 році наступна:

Читати також

04.02.2023 На Рівненщині перше підприємство заключило контракт на імпорт електроенергії

Відтепер підприємство може безперебійно забезпечувати себе електрикою. Більше того, такий крок підприємства дозволяє знизити навантаженість на систему енергопостачання області. - Це гарний механізм для інших підприємців Рівненщини. Адже, незважаючи на те, що імпортна електроенергія у середньому дорожча на 70%, переваги очевидні. Наприклад, для «Кроноспана» - це додатковий ресурс, який становить більше половини загального обсягу споживання електроенергії підприємством, - зазначає Віталій Коваль. Алгоритм отримання електроенергії із зовнішніх джерел для бізнесу передбачає укладання угоди з оператором ринку, який самостійно закуповує електроенергію та узгоджує з Укренерго ланцюжок поставки кінцевому споживачу. За детальнішою інформацію звертайтеся в Департамент економічного розвитку ОДА за номером телефону +380673621997 або на електронну пошту [email protected] До речі, підприємство «Кроноспан» - перше в Україні, хто заключив імпортний контракт на електроенергію.