Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Кучма, Ющенко та Порошенко закликали світ врятувати захисників "Азовсталі"

Екс-президенти України Леонід Кучма, ВІктор Ющенко та Петро Порошенко звернулись до світової спільноти. У своєму зверненні просять врятувати цивільних та військових із заводу "Азовсталь" у Маріуполі. 

Звернення адресоване держав-членів Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки та Канади, Китаю, Туреччини та інших, а також до ООН. 

- Просимо усіма наявними дипломатичними ресурсами допомогти українській владі врятувати життя цивільних і військових українців, яких на території заводу "Азовсталь" Росія за наказом Путіна намагається знищити самими варварськими методами.

Така шокуюча жорстокість рашистів позбавлена будь-якого військового сенсу. Місто Маріуполь практично вщент зруйноване російською армією, яка зараз намагається приховувати сліди своїх злочинів.

Надзвичайні мужність та героїзм українських воїнів-захисників міста вразили не лише Україну, а й увесь світ. Батальйон "Азов", наші морпіхи, наші прикордонники вже увійшли в історію, бо їхній військовий подвиг безпрецедентний. І це наші національні герої, самовіддані, сміливі, патріотичні. .

Але зараз вже не йдеться про рівний чи нерівний бій. На очах усього світу відбувається спроба кривавої помсти і розправи росіян над тими, хто, хоча й перебуває в оточенні, але переміг їх силою духу і силою волі, - йдеться у зверненні. 

Президенти закликають кожного долучитися до того, щоби врятувати життя українських захисників. 

Нагадаємо, віце-прем'єрка Ірина Верещук заявила, що наразі тривають перемовини щодо евакуації важкопоранених з "Азовсталі". Посередником у перемовинах виступає Туреччина. 

Читати також

23.05.2022 З першого пострілу: українські бійці з понад 20 км вразили ворожу ціль із гаубиці зразка НАТО

Бійці влучили в гніздо командного складу одного з підрозділів орків. Знищено військовий позашляховик із позначкою «Z» і кілька рашистів, що знаходилися поряд. На уповільненому відео з дрона видно приліт снаряда 155 калібру й момент потужного вибуху. Ціль знаходилася на відстані понад 20 км, тому влучний постріл наочно демонструє високоточність новітньої зброї, яка надійшла й продовжує надходити в ЗС України.