Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Ламали ребра та скручували суглоби: житель Київщини розповів про знущання російських окупантів

Мешканець Ворзеля, що на Київщині, Борис, якому вдалось вижити після знущань росіян, розповів про влаштовані ними "ями смерті" та тортури у холодильних камерах. 

Про це повідомляє поліція Київської області. 

За словами чоловіка, росіяни російські військові ударами берць вибивали йому ребра, і 10 ребер у нього неправильно зрослися. 

Аби не замерзнути у "ямі смерті", він ховався під трупом. Також його кілька разів вели на розстріл. 

- Ламали ребра, скручували суглоби, тижнями допитували в аеропорту Гостомеля, а потім везли до росії, - йдеться у повідомленні поліції. 

За даними поліції, двох чоловіків знайшли закатованими. Один із них був із шевроном Національної академії СБУ. 

Крім того росіяни утримували людей у холодильних камерах у Гостомелі. В одній із камер знаходилось 24 людини, в іншій - 28

Читати також

02.12.2022 Народні прикмети на грудень 2022: якою буде зима та урожай

У грудні сім погод надворі: віє, дме, кружляє, рве і мете. Якщо снігу в грудні випало багато, то буде врожай пшениці, а якщо грудень малосніжний, то врожаю чекати не варто... Сухий грудень - сухі весна й літо. Якщо грудень багатий опадами, то червень буде дощовий. Багатосніжний грудень - до багатосніжної зими. Якщо грудень м'який, то зима буде суворою. Грудень холодний, сніжний та з вітрами - на врожай. Якщо сніг у грудні ляже на підталу землю, грибів у наступному році не буде. Якщо в першому тижні грудня погода постійна, то зима буде довга. Якщо зима не настала в грудні і січні, то вона не настане до 10 лютого. Снігурі прилетіли в грудні - зима буде суворою. Як у грудні сніг заляже, то у серпні жито виляже. Якщо на початку зими йде сильний сніг, то на початку літа падатиме сильний дощ. Якщо спекотним був липень, то грудень буде морозяним.