Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Легкоатлети з Рівненщини стали призерами змагань

http://oblrada.rv.ua

Чемпіонкою в метанні списа уже не вперше стала вихованка КЗ "Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту" Рівненської обласної ради Ольга Мосійчук. На Чемпіонаті України з легкої атлетики, який днями відбувся у Харкові, спортсменка виступила з переможним результатом 35м 88см.

Інший вихованець ліцею Віталій Барук опинився за крок до п’єдесталу, поступившись у стрибках в довжину бронзовому призеру лише на 2см, видавши результат у 6м 16см.

Крім того, п’яті місця на цих легкоатлетичних змаганнях посіли Тарас Товкач - у стрибках в довжину з результатом 6м 12см та Валерія Гуріна - у бігу на 100м з бар’єрами. Сьоме місце здобув у метанні списа Іван Лавор, на восьмій позиції у цій же дисципліні опинилася  Алла Тарар.

Загалом на Чемпіонаті України з легкої атлетики серед спортсменів 2003-2004 років народження Рівненщину представляла збірна команда, до складу якої увійшли сім спортсменів Костопільського ліцею-інтернату спортивного профілю.

За інформацією прес-служби Рівненської облради

Читати також

15.08.2022 Шахраї від імені військового із Рівненщини збирають гроші на лікування

А втім, ні захисник, ані його родина не проводили збір коштів на лікування. Як повідомляють у виданні "Район Вараш", тим часом у мережі ширяться дописи із проханням про фінансову допомогу з фейкової сторінки бійця. Це виданню підтвердив і голова Зарічненської громади Богдан Квачук.  "Ми контактуємо з рідною сестрою бійця та знаємо і всі потреби. Так само постійно на зв'язку з самим Віталієм", – запевняє голова громадзабезпечуємо и та наголошує, що родина ніяких коштів на лікування не збирає.