Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Лід тільки замерз: на водойми Рівненщини вже виходять рибалки з вудками

На водоймах Рівненщині лід тільки взявся, а рибалки вже виходять з вудками. 

Про це повідомили у Дубенському районному управлінні ГУ ДСНС України у Рівненській області.

Рятувальники зазначають, що попри численні застереження щодо небезпеки, яка може чатувати на любителів зимової риболовлі, кількість бажаючих порибалити взимку не зменшується. Тож фахівці ДСНС України продовжують проводити постійні профілактичні бесіди безпосередньо у місцях перебування рибалок.

Так, 9 грудня дубенські рятувальники провели профілактичний рейд на водоймах. Під час заходу надзвичайники поспілкувались із рибалками, які незважаючи на досить низьку температуру перебували на кризі й запевняли рятувальників, що добре знають правила безпеки та дії у разі виникнення надзвичайної ситуації.

Читати також

18.01.2022 У Рівному демонтують обмінний пункт валют

У Рівному на засідання міськвиконкому розглянули питання про звільнення території від незаконно встановленої тимчасової споруди. Мова йде про пункт обміну валют на вулиці Дубенській, 44а. Члени виконкому підтримали рішення про демонтаж тимчасової споруди. Надалі управління містобудування та архітектури має організувати виїзд комісії на місце. А департамент інфраструктури та благоустрою повинен організувати роботу з демонтажу споруди та визначити місце подальшого її зберігання.