Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Ліквідували 20 бійців та 14 одиниць техніки: на Запоріжжі ЗСУ розгромили окупантів

Військовослужбовці Сил оборони на Запорізькому напрямку продовжують давати відсіч та стримувати російську навалу. Українські військові нищать як ворожу техніку, так і живу силу. 

Протягом минулої доби завдяки умілим діям та майстерності наших воїнів було знищено:

особового складу: 20 осіб, 17 поранено;

бойових броньованих машин: 8 од;

автомобільної техніки: 6 од;

БПЛА: 1 од.

Також у місті Мелітополь відмічають активну роботу українських партизанів. 

У той же час окупанти продовжують хазяйнувати на окупованих територіях. Так, у Мелітополі рашисти з бібліотек вилучають українські книги. Зокрема, підручники з історії України оголошені забороненою літературою, які на їх хвору думку просувають ідеї націоналізму. Замість них, російські ординці планують завести підручники кремлівських псевдоісториків-пропагандистів.

Також, продовжує посилювати оборону зайнятих позицій, здійснює інженерне обладнання другої лінії оборони та покращує організацію логістичного забезпечення.

Читати також

30.06.2022 Ракетні обстріли по лісах Житомирщини: збитки склали більше 35 мільйонів гривень

У результаті ракетного обстрілу здійсненого окупантами по лісам Житомирщини, постраждали такі піжприємства Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства: ДП «Коростенське ЛМГ», ДП «Народицьке СЛГ», ДП «Овруцьке СЛГ», ДП «Радомишльське ЛМГ», ДП «Коростишівське ЛГ». Під час горіння лісових масивів (у 15 випадках лісових пожеж) відбулось забруднення атмосферного повітря неорганізованими викидами забруднюючих речовин на загальній площі лісових насаджень 21,55 га. Загальний розмір шкоди завданий атмосферному повітрю склав 35 мільйонів 796 тисяч гривень. Відповідні матеріали та розрахунки передані до Оперативного штабу при Державній екологічній інспекції України та правоохоронних органів з метою долучення до кримінальних справ та в подальшому стягнення збитків нанесених довкіллю з російської федерації.

30.06.2022 "Було багато трупів": російський моряк - про невдалий порятунок крейсера "Москва"

«Там було багато трупів і, переважно, порятунок відбувався дуже сумно. Корабель втратили, він потонув, його не змогли відбуксирувати…Я надивився, що було на «Москві», і не хотів далі бачити, що посередині моря вмираєш. Це дуже страшно. І я відмовився…» – розповідає колишній матрос. Так він вирішив піти у піхотинці. За три тижні тренувань інструктори-вагнерівці допомогли йому «змінити профіль». І невдовзі його відправили на розвідку у Волноваський район. Перше ж бойове завдання виявилося провальним: «розвідники» натрапили на засідку ЗСУ і вціліти вдалося лише трьом із 30 окупантів. Російські командири кинули своїх поранених на полі бою. Першу медичну допомогу він отримав уже від бійців ЗСУ, які взяли його полон.