Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Лише 11 дітей: на Рівненщині хочуть закрити дитячий садок

Фото з відкритих джерел

Дубровицька територіальна громада має серйозні демографічні проблеми. Про це стало відомо зі слів начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорт Дубровицької міської ради. Про це пише видання "Полісся.ORG".

18 листопада відбулося засідання виконавчого комітету Дубровицької міської ради VIII-скликання. Одним із важливих питань порядку денного було затвердження мережі та режиму роботу закладів дошкільної освіти Дубровицької громади на 2021-2022 роки.

Начальник відділу освіти Ніни Стасюк запропонувала затвердити 22 заклади дошкільної освіти, а це: – 22 садочки, 62 групи, 1144 дитини.

"Здавалося все добре, але в пропозиції, яка була пізніше підтримана членами виконкому, крилася невелика хитрість. У розділі 2 проєкту рішення «Про затвердження мережі та режиму роботи закладів дошкільної освіти Дубровицької громади на 2021-2022 роки» вказано, що починаючи з 1 вересня 2022 року в Дубровицький громаді запрацюють не 22 заклади дошкільної освіти, а – 21. У другому розділі не знайшлося місця для Лісівського закладу дошкільної освіти «Пролісок», де виховується 11 діточок", - пише ЗМІ.

Не виключено, що саме ці демографічні "проблеми" мала на увазі начальник відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Ніна Стасюк під час виступу на черговому засіданні виконкому міськради.

Який дошкільний навчальний заклад Дубровицької територіальної громади у 2022 році відвідуватимуть маленькі лісівчани – невідомо!

З рішеннями виконавчого комітету Дубровицької міської ради VIII-скликання можете ознайомитися за посиланням.

 

Читати також

01.12.2021 Вчителька з Волині судиться через відсторонення від роботи - не має COVID-сертифікату

Вчителька Комунального опорного закладу загальної середньої освіти «Рожищенський ліцей №3» подала позов до суду через відсторонення від роботи. Вона вимагає поновлення на роботі, стягнення середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу. Нещодавно суддя Рожищенського районного суду Наталія Шептицька вивчила матеріали цієї цивільної справи. Позовну заяву прийняли до розгляду та відкрили провадження у справі.