Рівне Медіа
Словацького 4-6, 320 Рiвненська область, Рiвне
+380988858579 rivne.media@gmail.com

Лист із погрозою підриву Рівненської АЕС був російською та зі словами "Слава Аллаху"

Фото з відкритих джерел

Вчора на електронну пошту Рівненської атомної електростанції прийшло повідомлення про загрозу здійснення акту ядерного тероризму (диверсії) проти Рівненської АЕС. 

Відповідні служби відреагували на це і провели огляд основного обладнання реакторних відділень енергоблоків №№ 1-4, приміщень та будівель електростанції, периметру захищеної зони та прилеглої території, особливо важливих об’єктів РАЕС за межами захищеної зони. Інформація про диверсію не підтвердилась. 

Суспільне із посиланням на слова начальника управління СБУ в області з координації антитерористичної діяльності Олександра Пижа повідомляє, що повідомлення про підготовку до вибуху на Рівненській АЕС було написане російською мовою. 

За фактом неправдивого повідомлення відкрили кримінальне провадження.

10 листопада після шостої вечора на ряд офіційних електронних скриньок, зокрема НАЕК "Енергоатом" та Служби безпеки України, надійшли повідомлення про підготовку до вибуху, розповів Олександр Пиж.

"Повідомлення наступного характеру, написане російською мовою: "Это будет самый большой взрыв за последнее время. Ривненская РАЕС и Южноукраинская взлетят в небо". "Слава Аллаху" звучало також. Коротке повідомлення, що це відбудеться до 23-ї години", – сказав він Суспільному.

Інформація про диверсію не підтвердилась.

 

Читати також

01.12.2021 Вчителька з Волині судиться через відсторонення від роботи - не має COVID-сертифікату

Вчителька Комунального опорного закладу загальної середньої освіти «Рожищенський ліцей №3» подала позов до суду через відсторонення від роботи. Вона вимагає поновлення на роботі, стягнення середньомісячного заробітку за час вимушеного прогулу. Нещодавно суддя Рожищенського районного суду Наталія Шептицька вивчила матеріали цієї цивільної справи. Позовну заяву прийняли до розгляду та відкрили провадження у справі.