Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Ліцеїсти з Рівненщини склали військову присягу (ФОТО)

14 жовтня, вперше за весь час існування навчального закладу 72 першокурсників Острозького військового ліцею дали клятву ліцеїста на головній площі обласного центру.

Назва Військового ритуалу щороку одна й та сама, проте формат його проведення й місця різні. Особливість цього дня в тому, що більшість з учасників бойових дій діти яких вчитимуться у військовому ліцеї змогли особисто привітати своїх синів та розділи з ними це свято.

В присутності сотень батьків, друзів та рідних з відповідальним кроком в їхньому житті ліцеїстів привітав голова Рівненської обласної державної адміністрації Олексій Муляренко, а від Збройних Сил України до майбутніх військових звернувся командувач військ оперативного командування «Захід» - начальник Рівненського гарнізону генерал-лейтенант Олександр Павлюк.

- Шановні ліцеїсти, щиро вітаю вас з Покровою Пресвятої Богородиці, з Днем захисника Вітчизни та українського козацтва. Сьогоднішній день назавжди вкарбується у вашу пам'ять. Будьте гідними високого звання захисників України.

Після урочистостей військові ліцеїсти порадували присутніх стройовою виправкою та злагодженістю дій під час проходження урочистим маршем у складі підрозділів. Вже традиційно начальник військового ліцею полковник Дем’ян Поліщук вручив першокурсникам значки ліцеїстів. Також всі охочі отримали можливість зробити спільне фото з юнаками, яків перше у своєму житті одягнули парадну військову форму Збройних Сил України нового зразка.

Як зазначив заступник начальника ліцею з виховної роботи комунального закладу Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою фізичною підготовкою Рівненської обласної ради підполковник Ігор Приступа, традиційну посвяту у військові ліцеїсти сьогодні приймають по всіх Україні одночасно. Серед 23 дітей учасників ООС (учасників АТО) що дають клятву ліцеїста в Рівному, й Артур Богуславський – єдиний син Олексія Богуславського, який загинув в результаті бойових дій на сході України у 2015 році, а мама Наталя служить в Збройних Сил України та нещодавно повернулася з тривалого відрядження на Донбас.

Повідомляє прес-офіцер Міністерства оборони України

в Рівненській області підполковник Віктор Шубец,

Читати також