Рівне Медіа
Словацького 4-6 Рiвненська область, Рiвне
+380676111844

Лукашенко заявив, що боротиметься за незалежність Білорусі

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що буде боротися за незалежність своєї країни та берегтиме її.

Про це він сказав під час вручення нагороди з нагоди Дня Незалежності Білорусі, передає БелТА

"Щороку 3 липня ми наголошуємо: незалежність - найбільше надбання будь-якого народу, в тому числі і білоруського. І ми її берегтимемо, будемо за неї боротися так, як це робили наші героїчні предки. Іншого нам просто не дано", - сказав Лукашенко.

Зазначається, що сьогодні у Палаці Незалежності в Мінську він роздавав нагороди діячам різних сфер, зокрема військовим та прикордонникам. 

Крім того він не забув згадати й про Україну, на яку напала рф, зокрема й з території Білорусі. 

"Південніше Білорусі, на жаль, неспокійно. На заході та півночі нашої Білорусі нарощується угруповання військ НАТО. Нам будь-що необхідно захистити свою країну і свій народ", - заявив Лукашенко. 

Нагадаємо, білоруси почали масово отримувати повістки до військкоматів.

Читати також

18.08.2022 Окупанти хочуть виставити вибухи в Криму як теракти, щоб РФ не визнали спонсором тероризму

Він пов'язав їх з українською владою, заявивши, що вона координувала операції цієї організації на півострові. Жодних доказів цього Аксьонов не надав. Аналітики наголошують, що російські чиновники, найімовірніше, пов'язуватимуть усі атаки на окупованих територіях з операціями організацій, пов'язаних з ісламістським екстремізмом. Таким чином росіяни спробують відвернути міжнародну спільноту від українського партизанського руху та заперечити заклики України офіційно визнати росію державою-спонсором тероризму. "Напади на законні російські військові цілі підпадають під сферу законного застосування сили та не є актами тероризму, а також немає жодних доказів того, що ці атаки здійснили ісламістські екстремісти", – заявили в Інституті вивчення війни.